Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska aranyos állat?

A macska aranyos állat?

Figyelt kérdés
macska
2016. jan. 23. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Hízelgő kis szőrmókok ha simogatjuk. A dorombolása is nyugtatólag hat az emberre.
2016. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos tud lenni...ha akar :)
2016. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A miénk abszolút cuki. Noétól fogadtuk örökbe, nagyon intelligens, tanulékony és cuki. Hallgat néhány hívószóra, ha játszani akar, odahozza a játékokat, szépen felvette az életritmusunkat is.
2016. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
aranyosnak az,de én nem kedvelem őket
2016. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az :) Főleg, ha kaját kér, akkor képes órákig ott ülni a szobám ajtaja előtt, s ha kilépek, az elkerekedett, fekete szemeivel bámul engem, majd mikor megteszek egy lépést, odajön hozzám, s az oldalát a bokámhoz szorítja, s hangosan nyávog, és "puklisodik" (a hátát és a farkát az égbe emeli). Nagyon aranyos állatok! :)
2016. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2016. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Aranyos, idegesítő, pofátlan... Én jobbára az elsőt tapasztalom, de ők sem egyformák. S persze roppant önfejűek, ami miatt nagy a hasonlóság köztünk :)


Ismertem egyszer egy túlélő típust. Nem igazán volt aranyos.

Elkapta az egeret és a nála nagyobb patkányokat is. A kölykeit többnyire hagyta elpusztulni, egyetlen almot szoptatott egy rövid ideig, aztán odavágott nekik egy hatalmas patkányt, szerencsére a kismacskák nagyon korán tudnak húst enni, akkor is, ha benne van a csont is.

Ha átjött hozzánk (a szomszédé volt), végigpofozta a mi macskáinkat, elette az ételüket, majt lelépett. Nyilván nem lehetett megsimogatni.

De a szomszéd macskájaként nem élte volna túl, ha nem kemény s nem volt elvárható, hogy ölbecica legyen.


De ismertem gyáva, bizonytalan és "aranyosan várom, hogy megközelítsenek és hozzám érjenek... akkor aztán folyhat a vér!" típusokat is.

Büszke, válogatós "majd szólók, ha megsimogathatsz, most nem. most adj ennem" macskája is volt anyámnak, nagyon kedvelte.

De a tapasztalataim szerint a legtöbb emberhez szokott macska aranyos, bújós, simulós, aki imádja, ha foglalkoznak vele.

2016. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos :D Aranyos, ha eszik, aranyos, ha alszik, aranyos, ha jatszik, aranyos ha haragszik, hiszen nem tud artani, akkor is aranyos ha nyalogatja magat, ha dorombol... A macska egy hihetetlenul aranyos allat. Meg ha rossz kedve van, akkor is.
2016. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha akar tud artani nagyon is pl megcsikar
2016. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!