Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek gyártják felelőtlenül...

Minek gyártják felelőtlenül az emberek otthon a kiscicákat? Nincsenek tisztában a sorozatos sintértelepi altatásokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
jelentsd fel az anyád állat kínzásért! vagy ásd el te is élve mondjuk 2 percre aztán ki, tudja meg milyen azoknak a szerencsétlen jószágoknak akiket élve elás
2010. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Ajsa ***** válasza:
Azért ne keverjük össze az állatokat az emberekkel. oké hogy amit az élve elásós anyuka csinál az gusztustalan meg minden, de azért mégis az anyukája... Normálisak vagytok?? Ássa el élve a saját anyját? Beteg a nő. A lánya meg félti őt is meg a saját állatait. Nem utálkozni és vagdalkozni kéne hanem megpróbálni segíteni, ha nem megy akkor inkább nem szólalni meg...
2012. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy állatot képes bántani az embert is!Én radikális gondolkodású vagyok szemet szemért...

Anyukának orvos és beutaltatni egy megfelelő intézménybe aztán gazdit keresni szegény állatoknak!Olyan helyet ahol ivartalanítják és szeretik,megbecsülik őket.

Ha az én édesanyámról lenne szó,nem nézném ahogy állatokat kínoz,Ő gondoskodott rólam míg gyerek voltam akkor én mért ne gondoskodnék róla?Nem ásnám el,de az első esetnél orvoshoz vinném.(ilyen nem hiszem,hogy előfordulhat,mert édesanyám egy csupaszív nő aki a legyeket is kitereli a házból:))

2012. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Fabyen ***** válasza:
Kérlek írd meg privátban a címét, nevét és hivatalból feljelentetem!
2012. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Ajsa ***** válasza:
46%
MEG NE ÍRD!!!!!!!!! Nem tudhatod hogy nem e radikális állatvédő...
2012. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem erősen kamu szagú az első válaszoló!

Gondoljátok, hogy 30 macskája van, és a szomszédok még nem léptek ellene?

Na meg hol ássa el? A kertben? Ha 2-3 havonta kimegy a kertbe elásni egy zsákot, vagy nyávogó kiscicákat, a szomszédok nem figyelnének fel rá? Kamu!

Csak bosszant titeket.

Farkakat gyűjt? Még jó, hogy nem bolhákat. Vagy azt is?

A másik, hogy, ha annyira félted a kutyáid, miért nem kéred meg egyik ismerősöd/barátod, hogy csak pár napra figyeljen rájuk? Addig anyut elintézné a hatóság, és nem tudna mit tenni.

+ Vedd fel, a fenyegetőzéseit mobillal. Gondolom mobilod van. Az is segíteni fog.

Sőt, szerintem, ha elmeséled valamelyik rendesebb/kedvesebb szomszédodnak a történtetek, ő maga fogja pár napra befogadni a kutyusokat.

Hány éves vagy, megkérdezhetem?

Egyedül élsz gondolom anyukáddal leírásod alapján.


A véleményem még mindig az, hogy Kamu!

A szomszédok biztos felfigyelnének egy ilyen nőre! Kizárt, hogy ha ez igaz, ne tudnának róla s szomszédok!

2012. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Mamámnak volt egy szomszédja akinél szintén hemzsegtek a macskák:S Senki nem törődött vele. Én még kicsi voltam nem csináltam semmit, de ha ma lenne biztos lépnék valamit az ügyben.
2012. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Régebben sok mindent elnéztek. Nem volt büntetendő az állatkínzás úgy mint most.


Az első válaszoló nagyon gyerek lehet, ha még nem kért sehol segítséget. (Akár az iskolában is megemlíthetné egy tanárjának.)

Nem csak a cicák miatt kérhetne segítséget, hanem mert az anyukája zsarolja, és fenyegeti őt, emellett nem beszámítható.

Valószínűleg beteg az anyukája, és hátha kap valami jó dilibogyót hülyeség ellen.

A szomszédokat meg hívhatod tanúnak.


Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy jót nevet rajtunk, és unalmában írogatott az első válaszoló.

2012. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem nevetek rajtatok, nem vicces ez az egész. Igazat írtam, sajnos ez így volt.

Azóta elköltöztem otthonról és biztonságban vannak a kutyusaim velem :)

Anyukám szerencsére észhez tért, ehhez kellett egy tragédia (apukám hirtelen meghalt), azóta nem kínozza a macskákat, viszont továbbra sincs az összes macska ivartalanítva. Jó hír az, hogy a kiscicáknak keres gazdit, így legalább nem gyarapszik a létszám tovább.

2012. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!