Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macskám már tíz...

A nőstény macskám már tíz éves, de most is vemhes. Egy nősténymacska hány éves koráig nemzőképes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 17:48
 1/6 anonim válasza:
70%

Ezt én is szeretném tudni...

De szerintem élete végéig :S:D

2010. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Addig, amíg bele nem pusztul. Az idős és már sokat ellett macskákat nagyon megviseli egy újabb ellés. Nincsenek már tartalékaik, ezért a picik felnevelése a saját erejüket emészti fel. Sokuknak ilyenkor kihullik a foguk, utána nem tudnak enni és elpusztulnak. Az ilyen alomból a kicsik is elpusztulhatnak, hisz nincs teje a mamának vagy nem elég. Szóval az öreg cicával szemben is kínzás és a kicsikkel szemben is ezt hagyni, amennyiben gazdis állatról van szó.
2010. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

szerintem eléggé megviseli őket...az én cicám is egy időskori vemhességben pusztult el...az első héten még tudta gondozni a kicsiket, de aztán étvágytalan lett és meghalt.

szerencsére a kicsik nem pusztultak el(rendes bocitejjel és cumival felnőttek)

a nagycica 12éves volt

2010. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
az anyukám 18 éves cicája még tavaly szült de elpusztultak a kiscicák pedig nagyon vártuk őket most már nem vemhes és így nem lesz utódja mert mindig elajándékoztuk őket de jobb is mert az orvos is azt mondta nem tudná felnevelni már.Érdekes, hogy ha szült ő inkább vidámabb mozgékonyabb lett a kicsik mellett.
2010. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. márc. 30. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Amíg él addig nemzőképes.Sok cica sajnost ebbe hal bele mert túl gyenge és már nem tudja megszülni a kiscicákat.:S
2010. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!