Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolhaírtót vegyek a...

Milyen bolhaírtót vegyek a lakásban tartott ivartalanított lány cicámnak? 9hónapos!

Figyelt kérdés
Érdekes végre nem volt bolhás,kiment az udvarra és már megint az!Mit vegyek neki,mielyen szert amit ő használhat ezzel a korral ivartalanitva és MEGDÖGLENEK A BOLHÁK NEM KIUGRÁLNAK BELŐLE!!!!mERt lakásban van tartva és nem kéne....
2010. márc. 30. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Frontline cseppek
2010. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az a problémám vele hogy ahoz képest nagyon drága hogy csak 1 hónapig vagy a drágábbik 3hónapig véd:S de köszi:)
2010. márc. 30. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű bolhanyakörv (nem a 400 Ft-os). Mi végigpróbáltunk mindent, bolhaírtó spray-t, port, sampont, frontline-t stb. de ezek egyike sem használt.
2010. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írnátok márkát?
2010. márc. 30. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki fog járni továbbra is a cicád?


Mert ha nem, akkor végülis jók ezek a cseppek. Nálunk már bolhás volt a cica, mikor hozzánk került és kb 2 hónapig szenvedtünk, mire kipróbáltuk a Stronghold nevű cseppentős cuccot és ez végre segített. Ez is egy hónapig véd, de totál kipusztultak a bolhák tőle, még a lakásból is. Biztos ami biztos alapon megismételtük mégegyszer a kúrát, és azóta sincs nyoma bolhának benne. Persze ő benti cica és nem szedi össze kintről...

De hallottam a Frontline COMBOról, az baromi drága, de állítólag kinti cicákra is jó. Sajna nem tudom, milyen a hatóideje, de olvass utána neten.

2010. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már tudom kedves válaszolóm:)nem csak iszonyta drága de 1hónapig véd vagy még drággábért 3hónapig.Igen kifig mászkálni most hogy jó idő van de a nap nagyrészét még mindig a házban tölti:)
2010. márc. 30. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Frontline spot on macskáknak!
2010. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fronkline bolhairtót.Kicsit drága de jó minőségű.
2010. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!