Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen gyakran cseréltek...

Ti milyen gyakran cseréltek almot?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez a ragdollos hölgy elég fura. Szlovákiába megy macskáért, kioszt mindenkit, aki nem tenyésztőtől vesz macskát, de az almot 5 havonta cseréli. De lehet, hogy szarkazmus akart lenni.

Szegény cicák akkor a beton keménységűre összecsomósodott, fertőtlenített pisikupacon tipródnak? Roppant gusztusos.

Sajnos az én cicám nemrég meghalt :(

Előtte úgy csináltam, hogy reggel és este ránéztem az alomra, ha volt benne pisi, kaki, azt kiszedtem, és raktam rá egy kevés tiszta almot. Hetente egyszer cseréltem az egészet, akkor ki is erőtlenítettem a tálcát.

Bentonit agyagos csomósodó almot használtam.

2016. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*fertőtlenítettem
2016. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Vicuska87 ***** válasza:

Kedves 11-es!


Bicats micro almot használok, reggel és este kiszedem pisit kakit...


Nem értelek sajnos....


Ebből 10 kg 2500 ft, szánj rá egy kis pénzt és próbáld ki te is mit tud ezaz alom... Ezt az almot nem kell cserélni havonta meg hetente... tök fölösleges.... mivel a pisi csomókban van, ezért azt úgy szedem ki...


Nem is értem.....

2016. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Vicuska87 ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogyha 10 cm vastagon töltöm fel az alomtálcát, amit 140 cm hosszú és 80 cm széles...


Szóval lehet ezt másképp is csinálni úgy hogy ne kelljen hetente cserélni...

2016. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy, 5 havonta cseréled. Arról egy szó sem esett, hogy kiszeded belőle a cuccot, csak azt mondtad, hogy átfújod fertőtlenítővel.

Vagy fogalmazz érthetően, vagy ha nem tudsz magyarul, legalább ne kérd ki magadnak, ha valaki félre érti.

Azt pedig szinte gondoltam, hogy a hozzászólásodból nem maradhat ki az, hogy mennyibe kerül a macskaalmod.

Én Cat's Best Green Powert használtam, ami még drágább mint a tiéd, szóval annyira nem kéne felvágni, ráadásul az még környezetbarát is.

Ennek ellenére heti egyszer cserélem az egészet, mert hiába képez extra kemény csomókat, amiket egyben ki lehet szedni, azért mégiscsak érintkezik pisivel, kakival.

2016. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja a bentonitos amit használtam az Sanicat márkájú, az lemaradt. A Cat's Best pedig növényi rostokból van, ha valakit esetleg érdekel :)
2016. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vicuska87 ***** válasza:

Kicsit vicces a dolog...

Senki nem vag fel...


Ha normalis lennel meg meg is kerdeznem hogy mik a tapasztalataid a green powerrel kapcsolatban..


En kerek elnezest hogy egy macskatartonak azt magyarazni kell hogy a pisit es kakit mindig ki kell szedni... Kiveve a szilikonos es a csomosodas menetest..

Koszonom

2016. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem nekem kell magyarázni, hanem a kérdezőnek.

Mindenki leírta, hogy hányszor takarítja, és hányszor cseréli, ezért nem volt egyértelmű a válaszod.

A green power nagyon jó, nem porzik, csak egy kicsit túl apró szemű, úgyhogy picit potyog az alomlapátból. Ez csak azért zavaró, mert a WC-n szoktam lehúzni, és mire addig elviszem azért kerül a padlóra is egy kevés. Jobb mint a sanicat, csak azért váltottam arra, mert egy barátomtól kaptam 16 literrel.

2016. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!