Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cseréltek...

Milyen gyakran cseréltek ágyneműhuzatot a gyerekeknél, ill. nálatok, szülőknél?

Figyelt kérdés
Természetesen nem számít bele, ha leborul tej-, kakaóval vagy balesetes lesz. Ágyneműt (takarót, plédet) milyen időközönként mostok? Hogyan tisztítjátok?

2015. febr. 13. 09:07
 1/4 anonim válasza:
2 hetente. Ha mondjuk beteg, akkor betegség után azonnal. De alapjáraton 2 hétig használunk egy ágynemű. Ő is, én is. A paplant, párnát ritkábban, amikor épp eszembe jut, illetve ha tudom, hogy estig meg is szárad. Mosógépben moshatóak.
2015. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hetente.

Nyáron, ha nagyon meleg van, akkor hetente.

Plédet kb. 3 havonta. Mosógépben.

Paplant, párnát eddig csak akkor mostam, ha valami (kakaó) kiborult az ágyban. Azokból is olyat választottam, amiket lehet mosógépben mosni. Bár van olyan paplan, amit nem mertem beletenni, mert nagyon nagynak, így azt kézzel mostam ki a fürdőkádban.

2015. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huzatot hetente, magát a takarót és a párnát félévente (amikor a vastag takarót lecserélem vékonyra, vagy fordítva).
2015. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ágynemű huzatot hetente cserélem a gyerekeknél és a felnőtteknél is. Azokat a plédeket amik huzatba vannak, évente 2 alkalommal mosom. A huzat nélkült használt plédeket sokkal sűrűbben. Mi már elég korán kiülünk a teraszra étkezni (a napsütés kicsalogat bennünket), de ha hűvös van, plédbe burkolózunk - ezeket a kint használt plédeket van úgy, hogy kéthetente kimosom. Általában akkor, ha szép napsütés van, és egy kis szél is fúj. Az udvaron ha kiterítem, egy óra alatt megszáradnak.
2015. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!