Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól számít lázasnak egy...

Mikortól számít lázasnak egy cica?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi baja lehet neki, de lázasnak vélem. Kint hideg van, és reszket. Alig eszik, kevés tejet is iszik. Arra is gondoltam, h 2 hónapos lévén jöhetne neki a foga még?

Ha bent van, akkor meg csak alszik folyamatosan.


2008. szept. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Cicádnak valami más betegsége van, a fog kb 10-25 nap között hjön elö és 3-4 honaposan váltja öket, lehet valami más, parvo ? volt oltva ? nekem van cicám nem is egy jobb ha elviszed oltani nehogy baj legyen, nekem sajna halt már meg cicám parvoban, na meg mérgeztek is már meg cicámat, annak jele nem eszik majd sárgás szem és nyelv, meg hányás . De gondolom a tiednél ilyen nincs.

Azért ird majd meg mi lett vele.

2008. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lázas, meleg az orra. Normál esetben langyos/hideg. De más baja is lehet, vidd el állatorvoshoz amíg nem késő, nekem tavaly halt meg az egyik cicám, ő is "csak" megfázott, és későn sikerült állatorvost találni.

Amíg beteg, nem kellene kiengedned, csak rosszabb lesz. Az én cicáim sem bírják a hideget, télen mindig bent tartom őket.

2008. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt macska normál testhőmérséklete: 38,0-39,3 °C; alacsony: 38,0 °C-nál kevesebb, láz: 39,5 °C-nál magasabb. Fiatal macskánál a normálérték: 38,5-39,5 °C, alacsony: 38,5 °C-nál kevesebb, láz: 39,5 °C-nál magasabb.


Mérd meg a lázát, ha baj van irány az állatorvos.

2008. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mikoe száraz az orra.És lilás a nyelve és redős.
2008. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, mert ha elkésel, akkor elbúcsúzhatsz a cicádtól! (Ismerős az eset, én így vesztettem el egy cicámat, de ő kapott orvost, azonban így sem lehetett megmenteni. Szóval: INDULÁS!)
2008. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lázas, mértem és 38,5. Enni is eszik, de nem olyan sokat.
2008. szept. 20. 16:26
 7/7 anonim válasza:
a parvo véres hányással és hasmenéssel jár és kutyáknál van. a száraz meleg orr nem feltétlenül a láz jele. amig eszik és iszik nagy gáz nincs.
2008. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!