Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek hogy viselte a cicátok...

Nektek hogy viselte a cicátok az ivartalanítást?

Figyelt kérdés
Az én cicám vasárnap reggel lett ivartalanítva, hétfőn evett, bár nem túl sokat. Kedden egész nap nem evett, aztán kedden este hányt kétszer. Aztán szerdán reggel és délután is hányt, de már sokkal élénkebben figyel, mint az előző napokban és magabiztosabban is jár. Szerdán sem evett semmit, csak iszik néha, de még a víz sem marad meg benne. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

2016. márc. 16. 19:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jobban,meghalt. Pedig nagyon igyekeztem,folyamatosan adtam neki a folyadekot es nagyon odafigyeltem ra. Az orvos szerint belgyulladasa volt,utanaolvastam a neten es hat elvileg valadekokkal terjed,szoval a szobacicam nem kaphatte el otthon,viszont kinezem belole,hogy nem fertotlenit rendesen.Azert nem vittem at masik allatorvoshoz,mert nehez lett.volna es ugy tunt jobb lesz es az orvos is olyan nyugodtan allt hozza. De miutan beadott neki kb. 6 injekciot utana rosszabbul lett es minden injekcio utan egyre rosszabbul az utolso nap rohamosan romlott az allapota es olyan lelkiismeretfurdalasom van,lehet le se kellett volna vinni,csak itthon potolnk a folyadekot meg jobban,meg beletomni az etelt es jobb lett volna.Annyira hianyzik.
2016. ápr. 20. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!