Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik! Hogy viselte a kutyuso...

Gazdik! Hogy viselte a kutyusotok az ivartalanítást? És hogy viselkedett azon a héten?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Sehogy. Kitisztult a feje és ugyanúgy viselkedett rögtön mint máskor. Kicsit óvatosabban mozgott de ennyi. Kajált házat akart őrizni megminden. A macskám is. Felébredt, bezabált és aludt tovább mint máskor. A macskám kandúr, a kutyám szuka.
2010. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is jövő pénteken viszem, és aggódom is. Főleg a gallér miatt, mert tuti rosszul viseli majd.
2010. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálam is semmi.

kutya és macska is (nőstény). aznap még kábák voltak, másnapra 100%-osnak tűntek. Bár a kutya mostanra elhízott, tehát figyelj oda majd rá.

2010. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és nem kapott gallért sem a kutya, sem a macska
2010. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes volt, gyorsan túl volt rajta. Hamar kész volt a műtét, az úton hazafelé már kezdett nyöszörögni, mozgatni a fejét, itthon már csóválta a farkát, mikor beszéltünk hozzá, a műtét után kb 2 órával felállt és elszaladt az ajtóig utánam( ki akartam menni wcre). Estére már sunyi módon felugrott az ágyra, észre se vettük, csak, hogy már fent van. Másnapra, mintha mi se történt volna, talán kicsit lassúbb volt, többet feküdt, de ennyi, harmadnapra már az se.

Mi nem tettünk rá gallárt, hanem egy régi baba bodyt, de egyszer rászóltunk, és nem piszkálta többet, szóval azt is csak 2 napig tettük rá, éjjelre.

2010. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah és szuka, 6 hónapos volt akkor
2010. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aznap kicsit kába volt, másnap már ugyanolyan. Talán nem rohangált annyit, de ezt leszámítva volt étvágya, ugyanúgy vidám volt.
2010. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát úgy tünik én vagyok az ellenpélda, mert az enyém nagyon rosszul viselte, bár a doki mondta is a mütét után, hogy nagyon figyeljünk rá mert érzékeny kutyus nagyon. Szóval mikor mentem érte már magánál volt, úgy csóválta azt a kis farkincáját mikor meglátott, aztán mikor hazavittük többször maga alá pisilt szóval raktuk át azonnal száraz helyre, pár óra után ivott, de kihányta, megint ivott, megint kihányta, hívtam a dokit, azt mondta tegyem el előle a vizet és kapjon egy hányáscsillapítót. Szegénykém egész éjjel járkált olyan fájdalmai voltak pedig a doki adott neki 24 órás fájdalomcsillapítót szuriban. Aztán hajnalban már nem bírtam nézni szegénykém mennyire szenved és adtam be neki fájdalomcsillapító gyógyszert, amit a doki adott. Ezt a gyógyszert még 4 napig adtam neki reggel és este. Egy hét után kezdett el rendesen enni, addig alig tudtam valamit bebeimádkozni, bár ez lehet attól is hogy mütét közben leszedték a fogkövét is. Szóval én 3 hét szabit vettem ki, hogy végig mellette legyek. De nem bántam meg, mert azóta olyan virgonc és játékos mint régen. Szóval nyugodj meg minden rendben lesz, csak van amelyik kutyus hamarabb felépül, van amelyiknél tovább tart. 2 és fél éves volt mikor ivartalanítottam.
2010. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem nem igazán sikerült jól a dolog de túl vagyunk rajta... ide másolom a linket amit akkor írtam ha érdekel nézd át!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1136740-herel..



http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1132507-herel..

2010. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!