Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet ennek a két...

Mi baja lehet ennek a két pici kiscicának?

Figyelt kérdés

Nemrég születtek, és a kölykök közül kettő nagyon furcsa... az egyik teljesen farok nélkül született és valahogy olyan bizonytalan a járása, mintha részeg lenne vagy nem tudom. A másik cica meg nagyon kis beteges, egész nap csak fekszik és gubbaszt, olyan kis nyüzüge és reggel úgy láttam, mintha náthás is lenne. Pedig jó idő van kint, nem értem, hogy tudott megfázni. Mindig is kinti macskáink voltak eddig, nem volt még egyik sem náthás.


Ja, és még egy dolog: az számíthat, hogy a szüleik testvérek voltak? Mármint az anyamacska meg a kiscicák apukája, őket annak idején egy alomból hoztuk, szerintetek lehet, hogy ettől lettek a kölykök ilyenek furák? Mit csináljunk most így velük?



2016. márc. 18. 20:53
1 2 3
 21/23 M.Maresz ***** válasza:

Szia!


Tudnék segíteni a két kiscicával kapcsolatban, kérlek, nézd meg a privát üzenteid.


M.

2016. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Az a lényeg h vannak recesszív és domináns gének, a beteg dominánsak mindig megmutatják hatásukat, a recesszívek csak rokontenyésztésnél, de általában ott se gyakori probléma.

A természetes közegükben kiválogatódnak a beteg recesszív génnel rendelkezők is, de többsége tökéletes egészségnek örvend.

Ezen felül annyi jelentősége van h a járványok esetén a nagyon hasonló génállomány miatt az egész állomány kipusztulhat.

2016. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
10-es válaszolóval egyetértek, sőt apukád 3 évet is kaphat. vigyétek orvoshoz, a két nagynak meg keressetek felelős gazdit!!!
2016. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!