Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos! Mennyi esély van rá,...

Fontos! Mennyi esély van rá, hogy a tegnap ivartalanított lány macskáimnak felszakad a varrata?

Figyelt kérdés
tegnap este bent aludtak, de mostmár kivittem őket egy ilyen garázs szerűségbe. de vannak ott amikre feltudnak ugrálni és nem tudok megnyugodni.
2010. ápr. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy felszakad a varrata, de én sem lennék nyugodt. Szerintem figyelj még rá 2-3 napig.
2010. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van a fején tölcsér?

Kapott száraztápot?

Összetalálkozhat esetleg fiúcicával, aki még nem értesült az ivartalanításról, "mulatni" akar vele?


Jobb, ha be van zárva néhány napig az a cica. Amikor kezd összeforrni neki a seb, viszketni fog. A macsek megpróbálja kirágni - ennek megakadályozására van a tölcsér. Szárazkaját meg néhány napig nem szabad neki adni, egyebet sem sokat, mert ha jelentősen megpuffad a hasa,kiszakadhat a varrat.

Szóval, nem ugrálna, ha nem tudna a sebesülésétől, de azért jobb az óvatosság.

2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs a fején az a bigyó mert amikor ráadtam tisztára meg volt bolondulva le akarta szedni. az a baj hogy bezárni se tudom őket csak max. éjszakára mert tisztára begolyóznak odabent... ugrálnak az ajtóra stb. ki akarnak jönni.
2010. ápr. 4. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tölcsér, az én cicámra nem is adott a doki, és nem akarta bántani a sebet. És a műtét utáni másnap, már nyugodtan adhatsz neki szárazat is. Inkább az ugrabugrálással van a baj szerintem.
2010. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!