Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha fent van a villanypoznan...

Ha fent van a villanypoznan egy cica, hogyan lehet lecsalogatni? Kijon a tuzoltosag, ha felhivom oket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 12:06
 1/7 anonim válasza:
14%
Egy légpuskával.
2010. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lecsalogatni sehogy, hiába csalnád, nem tudna lejönni, max zuhanva :) Nem feltétlenül kell a tűzoltóság, csak egy barom magas létra, meg egy önként vállalkozó vakmerő.

A tűzoltó kijön, de talán az ilyenért nem ingyen (mivel nincs vészhelyzet). Vagy az csak külföldön van így? nem tudom biztosan, nem akarok hülyeséget sem mondani.

Tény, hogy magától nem jön le, fel kell hozzá mászni. Elsősorban az intézze el, akié a macska.

2010. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
-Cic, cica, cic!
2010. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A tűzoltóságnak tele van a t.ke ezekkel az esetekkel. Vagy kijön vagy nem. Ha éppen kilenc ház rommá ég, akkor nem valószínű, hogy egy macskát fognak megmenteni egy óznáról. Próbáld meg létrával.
2010. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
12:27-es vagyok és én tényleg így hoztam le a macskámat egy fáról! Nem 21%, hanem 100% eredménnyel. Úgyhogy én maradok a "cic"-nél!
2010. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával? Vagy csak költői kérdés volt? Egyébként Nyíregyen már vonultak ki macskamentésre de még csatornába esett kiskutyákhoz is, és ha kell órákat küzdenek hogy megmentsék. Igaz azt nem tudom ki fizeti a kiszállásukat.
2010. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kellett par kört futnunk a letra miatt,de megerte=) vegul mi szedtuk le a cicat.

Koszi az erdeklodest!

2010. ápr. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!