Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem ismer meg a macskám. Mi...

Nem ismer meg a macskám. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Egy hete kórházba kerültem, másnap az ablakon át megszökött a macskám, kőbányai kóbor kandúr lett. 4 nap után engedtek haza, láttam az utcában, megállt, csábítottam egy kis felvágottal, hallgatott a nevére, de legnagyobb döbbenetemre amikor megfogtam, össze-vissza harapott és karmolt, kénytelen voltam elegedni. Szerintetek ilyenkor mi van??? Mi történt?

2016. márc. 25. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

En nem vagyok nagy vadasz, es nem tudom hogy lehet az egymasra valo hatasok a vadaszatkor,

De elhagytad es jobbnak latta hogy olajra lepjen, most mar nem erti minek kajtatol utana, es a szabadsag es sajat utjat akarja jarni, nehez ertelmezni es kitudja van e egy jo Delceg polgar aki megfogja osmerni az erzelmi szalakat amik lefolytak a macsekodval?

Hat ne legy szomoru, elkoll menned egy tarsval kikapcsolodani es ugyankkor lelki froccsre tarthatsz igenyt egy jo Tarstol, Most rajtat a sor hogy Olyanokkal folytatsd az eleted kikvel a komunikacio azok hatarat surolja ami tisztan lathato attekintheto es nem lesz kepes

a sajat alternativaid veszelyeztetesere,

Ez jol van e igy? vagy te nem alasz az en oldalamon?

2016. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dominik1515 ***** válasza:
0%
Megharapott!!!???? Légpuskával vagy kalapáccsal utána menni és adni a köcsögnek kinek képzeli magát az a macska ha
2016. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duenna ***** válasza:
29%
Más lett a testszagod, ahogy a kórházból hazajöttél. Az állatok elsősorban szagról ismerik meg a gazdájukat.
2016. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
szerintem csak nagyon meg volt ijedve...kizárt hogy ennyi idő után elfelejtsen
2016. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Dominik1515 te úgy gondolod, hogy vicces vagy?

A jó anyád temetésén huncutkodjál...

Nyomorult egy emberi lény lehetsz.

2016. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Nemszabad ileneket irni hallod,

tullot a celon dominik , de te a hataron is legteret sertve rendesen hallod

Nem szip ileneket irni akar hogy is, a legpuskas dolog a reszerol oleg eros volt de lehet hogy valahol szolgal es nehezre sikerult az szemelyisege,

node teneked mi a mentseget, temetesen huncutkodni...hallod nem szabad igy e megnyilvanulni,

de en elfogadom mivel betudom sorolni amit irtal es elhiszem te egy joleleku Pasas vagy ,...azt mondja

Huncudkodna temetesen, lone valakire? a vendetta oke oke tiszta sor, remelem te is arra irtal, ne a temetes karorvenjenek a hangja szabadjara let enegedve remeljuk nem toled tetoled....Azt mondja

2016. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Rengeteg trauma erte a utcan, raadasul ahogy irtak, valoszinuleg a szagod sem volt a regi.

Butasag volt megfogni, siman megijedt.

Menj vissza erte valami dobozzal, es ne ugy akard megfogni, mint ahogy othon, ved figyelembe, hogy most meg van remulve.

2016. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"ved figyelembe, hogy most meg van remulve"


Meg van rémülve?

Jót kacagtam.

Megízlelte a szabadságot! Neki már fél négyzetkilóméteres vadászterülete van. Néhány nap alatt hozzászokott a szabadsághoz. Etetni etetheted odakint, de már sosem lesz az a szófogadó kiscica mint volt. Ölbevenni ne próbálkozz!


Én a kertben szoktam játszani a szomszédok macskáival. Ha kertészkedek és húzom a lemetszett ágakat hátra, akkor kergetik nagyon a vesszők hegyét. Vagy odajönnek mellém, megsimogathatom őket, az ételt is elfogadják. Ha megpróbálom felvenni őket, azonnal leugranak. De hagymaduggatás közben az idén tavasszal állandóan mellettem lebzseltek és simogattatták magukat, doromboltak, és figyelték mit csinálok.

2016. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!