Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viseli egy 2 éves macska...

Dika1991 kérdése:

Hogy viseli egy 2 éves macska a költözést?

Figyelt kérdés
Párommal elköltöztünk viszont az én 2 éves cicám ott maradt anyukámnál. Mennyire viselné még ha elhoznám magunkhoz?

2016. márc. 26. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el. Nem tudom mit jelent, hogy "össze-vissza kandúrokkal volt", de ha folyton kölykei vannak, az nem tesz jót neki, de amúgy is érdemes ivartalanítani, hogy a tüzelés kellemetlen tünetei megszűnjenek.
2016. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na elhoztuk...az úton változó volt hol ordított hol nyugodt volt sajnáltam szegényt :( Hogy hazamenne azt kétlem mivel kb 180 km-rel arrébb vagyunk. Mikor hazaértünk eleinte kétségbeesetten nyávogott látszott hogy fél idegen neki még az út is hosszú volt. Utánna elbújt egy sarokba ha hívtam előjött bújt dorombolt az ölembe ült aztán megint gondolt egyet és visszabújt. Enni evett már nem nyaukkol annyit. Remélem megszokja :/
2016. márc. 28. 04:14
 13/21 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy vitted magaddal!! Mi is lett volna vele a régi helyen, ha nem talál téged sehol!!!

Látod tudja, hogy rád számíthat, veled megszokja az új helyét. Persze gondolom, hogy most még van a lakásban költözés után egy kis rumli, míg mindent helyére tesztek, és az ő kis kuckója is kialakul... de ha időd engedi, napközben minél többször foglalkozz vele! Minden oké lesz vele is!

2016. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy mindenki ugyan azt írta, és mégis le lettem pontozva.

2 válasz

2016. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ennyi idős volt a kinti-benti macskám mikor költöztünk(panelba). Nem volt boldog eleinte, de egy hét alatt megszokta
2016. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, egyre bátrabb csak most fooyton velünk akar aludni...
2016. márc. 30. 20:00
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi a 16 éves félperzsa "vénasszonyunkkal" költöztünk. 3 nap volt mìg feloldódott és birtokba vette a lakàst. Kb 2 hétig mindig rajtunk,velünk,mellettünk aludt. Még a zajokra,neszekre felkapkodta a fejét.

Eddig benti cica volt,most kijàràsa lett a folyosóra,onnan tud nézelődni a kertre,szaglàszni, napozni. Imàdja nagyon.

Màr teljesen megbékélt a helyzettel. Vénségére kapott egy kis "szabadsàgot". Néha kimerészkedik a kertbe is,aztàn spurizik vissza ha zaj van😁

2016. márc. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én macskám 2 helyen lakik felváltva, néha nálam van, néha a szüleimnél, kb 1 hétig nem értette ezt a helyzetet, aztán már semmi gondja vele. Bárhol jól érzi magát, a lényeg hogy foglalkozzanak vele.
2016. márc. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gondom nem gondom nem volt. Mindig velem alszik a macskám
2016. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutya csinált hasonlót... ha nem tetszett neki az a vacsora, amit én adtam neki, átment a szomszédba anyósomékhoz... összehasonlította, aztán meglehet, hogy mégiscsak azt ette meg, amit én adtam neki!! :)))
2016. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!