Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert elvezik a cicak a...

Miert elvezik a cicak a simogatast? Van valami borukben?

Figyelt kérdés
Oke, hogy a kutya, lo ( persze a macska is) elvezi a vakarast. En is szeretem, ha a felesegem atvakarassza a hatamat. De a macska a tenyerrel valo simogatasra is dorombol, dorgolozik es lathatoan elvezi. Tobb ideg van a borukben? Vagy miert?
2016. ápr. 1. 02:33
 1/4 anonim válasza:
76%

Szerintem nem csak a simogatást élvezik,hanem ha bármi is hozzájuk ér.


A szomszéd cica pl nem mer odajönni hozzám,ha hívogatom,de ha meghallja a hangomat elkezd dörgölőzni a lépcsőkorláthoz és nem hagyja abba.


De a falhoz is szoktak.

2016. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Mert ez olyan érzés, mint amikor az anyamacska nyalja a kölykeit.
2016. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy élőlény és szereti az érintést.
2016. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általánnosságban a törődést élvezi, azt, hogy foglalkoznak vele és érzi, hogy szeretik, ő van a középpontban. Macskák közt is van különbség. Nekem régen rengeteg (6-7) macskám volt, mindegyik külön személyiséggel, igennyel. Volt olyan macskám aki az érintésemet sem bírta, utálta ha simogatják és volt olyan is akit ha szadiztal még akkor is dorombolt.
2016. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!