Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy hágjon?

Mit tegyek, hogy hágjon?

Figyelt kérdés
Lány macskám napok óta gerjedős hangot ad ki éjszakánként is. Egyik barátnőm azt mondta hogy nagyon szeretne már hágni de akkor pont nem volt kivel. Aztán most szereztem egy fiú macskát de most nem akarnak hágni. És az a furi hogy a lány sem akar már. Mi lehet az oka? Talán az zavarta őket, hogy ott voltam én is? És van esélye hogy teherbe is esik? Mert azt nem szeretném, csak hogy ne nyávogjon gerjedősen.
2010. ápr. 7. 17:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

XXXDDD


rakj be romantikus zenét

2010. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De eddig minden rásegítés nélkül hangulatba jött. Vagy én zavartam őket vagy nem tudom, mert az ismerős akitől a fiút hoztam, azt mondta nagyon tud udvarolni és imádja megcsinálni a lányokat.
2010. ápr. 7. 17:30
 3/23 anonim ***** válasza:
LoL, rég röhögtem ilyen jót. Egyébként pont most van a párzási időszakuk, úgyhogy nem meglepő. Hagyd csak a természetre, vagy adj egy taslit a macskának.
2010. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
De ez akkor is állatkategóriába tartozik.Az állatok inkább szaporodnak ,nem szexelnek.
2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
havi a cica mensi.
2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Szerintem már nem tüzel. Sokat várhattál. Vagy már rég TERHES!!
2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehet, mert benti macska és nem történt meg a dolog még.
2010. ápr. 7. 17:34
 8/23 anonim ***** válasza:
ivartalanításon gondolkozz inkább... pláne, ha azt irtad, hogy kiscicákat nem akarsz...furcsa, hogy az a megoldás nem jut eszedbe, ami a legkézenfekvőbb!
2010. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De ha ivartalanítom akkor nem az van hogy nem lehet soha az életben kiscicája?
2010. ápr. 7. 18:47
 10/23 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!