Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szeretnék egy cicát és...

Nagyon szeretnék egy cicát és az anyukám is szeretne, de az apukám nagyon hevesen tiltakozik, mindig balhézik. Mivel tudnánk meggyőzni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
semmivel. ha nem akar annak oka van, és ilyenkor mindig a macska fog szenvedni apukád közönye/ellenségessége miatt.
2016. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen apád van, ez ellen nem nagyon tudsz tenni.

Vagy addig győzköditek, amíg belemegy, vagy akkor lesz macskád, ha különköltözöl.

2016. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, akkor majd lesz ha nagy leszek. Csak semmim sincs. Két baratom van, de velük csak ritkán találkozom, testvérem nincs és emmilyen más allatom. Apukám nem érti meg, hogy magányos vagyok. De azért, köszi a válaszokat!
2016. ápr. 17. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Például azzal, hogy talán azért azért tiltakozik ennyire, mert előző életében egér volt? :)

De sajnos teljesen igaza van...mi 2 cicával lakunk együtt kintiek is és bentiek is, de minden macskaszőrös :( kanapé, szőnyeg, ruha, másra nem is akarok gondolni...... pedig mindennap porszívózok, szőrhengerezek (szőnyeget, kanapét, stb, mindennap felmosom a köves részeket..) a kanapét szétkarmolták és az éjszakát is és a nap nagy részét kint töltik az udvaron, csak időnként bejönnek, kb. napi 4 órát töltenek bent, ja és tavasszal mindennap fésülöm őket az udvaron... szóval az állat nem lakásba való, ennyi ez az igazság, most már én is tudom

2016. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne macskával próbáld pótolni az ember barátokat. Egyébként tudod, mivel jár egy macska? Én imádom a macskákat, de nem biztos, hogy könnyen befogadnék egyet.
2016. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem az enyém lenne, igazából anyukám talan még jobban szeretné mint én, márha ez lehetséges. :) elég visszahúzódó vagyok, es nem nagyon vagyok ügyes az iskolai sportokban, és ezért folyton kibeszélnek a hátuk mögött és elküldenek. De köszi mindenkinek. Beletörődöm.
2016. ápr. 17. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj bele, biztos vagyok benne, hogy aranyos, szerethető lény vagy, csak a gyerekek sajnos sokszor gonoszak, nekünk is voltak iskolai gondjaink, de szerencsére olyan osztályfőnököt kaptunk, aki azt mondta, hogy márpedig az ő osztályába mindenki örömmel fog járni és megteremtette hozzá a feltételeket és nagyon jó közösség lett belőle... ha nincs más megoldás, akkor tanácsos iskolaváltáson gondolkodni. Minden jót kívánok neked! Bízz és higgyj magadban!
2016. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!