Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát panelben lehet tartani?

Macskát panelben lehet tartani?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet.
2016. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak oda kell figyelni a tartásra (alom, játékok, elfoglaltság a cicának, kaparók, búvóhelyek...) Én 2 felnőtt cicámat (akkor 3 és 4 évesek voltak) szoktattam be panelba, előtte erdő szélén, kijárós cicák voltak. Jelenleg 3. éve élünk bent, az erkélyt "macskabiztossá" tettük, vettem nekik hámot meg pórázt, jó időben minden hétvégén néhány órára kimegyünk sétálni meg játszani a városi csónakázó tó parkjába, ez mellett cicabútor, 2 cicára 3 alom, labdák, pálcás játékok, műegerek, lézeres játék ami segít itt bent lekötni őket. Ha foglalkozol vele, játszol, mozgatod őket és szereted, akkor lehet bent is.
2016. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
21 évet élt panelban a cicám.Ha rossz lett volna neki, nem él ennyi ideig.
2016. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha kiskorától lakásban él, akkor nem lesz gond, de kinti cicát bevinni nem mindig sikeres. Én 15 éve élek a cicámmal, akit pár hónaposan vettem és nagyon boldog itt, nem sok igénye van kimenni.:) Aztán befogadtam egy utcai cicát, de ő nem nyugodott, sokkal nagyobb mozgásigénye volt, így kénytelenek voltunk őt kertes házba vinni.

És remek cicát tartani.:) Kell zárt alomtartó, szilikonos alom, külön etető tál és külön vizes edény, fontos hogy mártásos/szószos alutasakos eledel legyen a fő tápláléka és száraz macskaeledel csak kiegészítésként, mert a benti cicák csak így jutnak folyadékhoz. Nincs sok gond velük, viccesek és nagy örömet okoznak.:)

2016. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az ablakot es erkelyeket kell macskabiztossá tenni. Es nem lehet napokra magára hagyni.
2016. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!