Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kockázatos panelben harci...

Kockázatos panelben harci kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Bull Terriert pl.
2009. okt. 29. 17:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem is kicsit! Közös képviselő jelenteni fogja a hatóságok felé.
2009. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Van több féle bull terrier is, én arra a nagyon rövid fehér szőrű és pici szeműre gondolok. Csak kíváncsiságból kérdezem, mert szerintem is veszélyes.
2009. okt. 29. 17:55
 3/24 A kérdező kommentje:
Amire gondolook az az angol bullterrier pl. :)
2009. okt. 29. 17:57
 4/24 anonim válasza:
47%
veszélyes kutyával szerintem megjárod mert akár balhéba is keveredhetsz miatta :/
2009. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
A egy bull vagy pit is akkr lesz harci kutya ha ugy van kegyetlenül nevelve.Én láttam már hogy egy nem tanitot egyszerü házi pitbul ( keménynek nézett ki mint állat minenki beszart tőle ) azt egy jobb kötésü szerető németjuhász fölhöz vágta mint állat 1 perc alat.Persze ha a pitt tanitva lenn a németjuhász darabokra tépte volna.A bull terier amugyis barátságos fajta és nem is az a keményebb fata .Nézz útánna .
2009. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Aza gond, hogy sok ember, nem ismeri a bull terriert(nekem már lassan 2 éva van) és hiába mondod nekik, hogy jámbor mint egy bárány(mert az enyém a macskáknak se tudna ártani) nem lehet az emberekbe ezt a tévhitet elüldözni. Én fogadni mernék, hogy az én bull terrierem OK NÉLKÜL nem bánt senkitsem! És folyton mondogatják, hogy harci kutya... harci kutya... Több gyilkos jár köztünk a mindennapokban akiről azt sem tudod hány embert ölt meg, de megbízol bennük... Ilyen eza világ... Sajnos!
2009. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

Kockázatos... De csak annyira, mint 3 kutyát tartani egy lakásban az előírt egy helyett. Ha jól neveled semmi kockázat nincs benne, a házunkban kapásból 5 ilyen kutyáról tudok, és imádom őket. (Két am. staff és 3 bull.)

Ha ilyen köcsögösködős a közös képviselőd, akkor tényleg veszélyes. Ha TE agyment, idegbeteg vagy akkor is. De maga a kutya nem veszélyesebb, mint bármelyik másik.

Érdemes megnézni magadnak a közös képviselőt... Én húsz éve lakok ebben a lakásban, de még színét sem láttam... Igaz nem járok lakógyűlésre sem, mert mindenki hülye. De nem hallottam, hogy bármikor is piszkálták volna a "harci kutyákat"... Persze néha egy-egy hülye beszólás az öreg néniktől, akik a picsitől is félnek, de amúgy nincs körülöttük hepaj.

2009. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha olyan fajtát szeretnél, aminek a tartása tilos, akkor igen. Amúgy pedig szerintem ezek a kutyák elég mozgásigényesek, nem igazán szobakutyának valók. Persze, tudom, lehet naponta több órát is sétáltatni, meg megszokja kiskorától, de ez akkor sem természetes közege.
2009. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Neveléstől is függ. Láttam már simogatásértbármitmegcsináló agyonputyulgatott bullterriert is...
2009. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
39%
egy ilyen kutyát bárhol kockázatos tartani...
2009. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!