Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez szerethető lenne?

Szerintetek ez szerethető lenne?

Figyelt kérdés
Indítottam egy csatornát, macskás videókkal, ahogy tanítom őket. Ebből mások is majd megtanulhatják megérteni Őket. Szerintetek milyen ötlet? Mellesleg a macskám már tudja az alapvető parancsokat (Ül fekszik gurul) :)

2016. máj. 20. 20:52
1 2
 11/14 Mr. Snappy23412 válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet! Bár nekem lenne ilyen jó cicám!

Mi a csatorna neve?

2016. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2016. máj. 22. 18:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is aranyos a videód. Számomra nem zavaró hogy a lassított kép nem éles, jobban visszaadja, milyen gyorsak a cicák :). A szemeteskukák a háttérben kicsit feltűnőek ugyan xD...


A "Minden cica ragaszkodni fog a gazdijához" szövegre kicsit kevés az idő, alig lehet végigolvasni. De amúgy klassz ötlet, és én (a 34 évemmel) egyáltalán nem tudok videót szerkeszteni, szóval az is klassz, hogy így meg tudod csinálni. Ahogy többet csinálsz majd biztos fejlődsz is még, ahogy fent írták.


A macskák olyanok mint a gyerekek, ha jó felvételt akarsz róluk, százszor is fel kell venni, de hogy aranyos lesz, az tuti!

2016. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) hát a szemeteskukák zavaró, de nem tudtam velük mit csinálni, az egyik új videóban arra ugrik a macska mert úgy szokott hazajönni megszokta és máshogy nem akarta megcsinálni (megcsinálta de volt látványos) de köszönöm az egészet és a végében nagyon igazad van :)
2016. máj. 23. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!