Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le azt az érzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le azt az érzést, hogy nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem egy fiúval, de folyton szakítani akarok vele, mert olyan gondolataim vannak, hogy úgyis el fog hagyni, úgysem fog megszeretni. Nem is nagyon tudok neki megnyílni vagy elengedni magam a társaságában, mert félek.
2016. márc. 6. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
defektes vagy szerintem. keress fel egy pszichiátert
2016. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig szakítani akarok mindenkivel, mert ezt érzem. Megnyílni megnyílok, de utána futás.Nem tudom mit kellene tenni ezügyben.
2016. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

engedd ,hogy szeressen

higgy az érzéseidnek

2016. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasgass szerethetős izéket a Fb.on. Istenem a mai emberek! Kérj segítséget vagy sza rd el az egész életedet.
2016. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lazulj!

Ha nem "fog" (???) megszeretni, majd lelép - észre fogod venni.

A végén még majd meg is halsz ám!

2016. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám sokáig, mivel én nagyon alsó kategóriás külsővel rendelkezem, de a párom abszolút legeslegfelső kategóriás volt. Nagyon nehezen sikerült rávenni magam arra, hogy csak azzal törődjek, hogy nekem ő mennyire tetszik, és csak ebben az érzésben lubickoljak - az meg, hogy ő mit érez amikor rám néz, legyen az ő gondja. Nagyon sokáig jól is működött a dolog, leszámítva azt, hogy emiatt sose éreztem, hogy szeretne, inkább olyan volt, mint aki szívből szereti, hogy végre nagyon szeretik - amit azoktól a nőktől nem kapott meg, akikbe ő volt igazán szerelmes.
2017. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gondolj arra, hogy mindenképp el fog hagyni, de előtte kicsit kiélvezhetnéd a helyzetet, hogy most még nem hagyott el, hanem téged akar, nem? :)
2017. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!