Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivaratalanítás utáni bizonytal...

Ivaratalanítás utáni bizonytalanság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja ivartalaníttattam befogadott cicámat. Mióta fel ébredt visszahúzódó és minnél távolabb próbál lenni a 2 másik cicámtól ( akikkel eddig semmi baja nem volt) és tőlem is. Leszedtem a ragasztót a hasáról és kicsit át töröltem nedves zsepivel ahogy az orvos tanácsolta nekem. Nem nagyon akar enni és elhúzódik ha felé megyek. Ma már sikerült kb 5-10 deka sonkát / párizsit be nyammognia apróra vágva. Vizet nem nagyon iszik bár tudom h. képesek magukat hidratálni rengeteg dologból akár sós vízből is így emiatt nem nagyon aggódom. Ahova éppen be helyezkedik pár órára oda viszem a vizes edénykéjét és ételes tálkáját. Annyi volna a kérdés h. ezek a dolgok szokványosak ? Hétfőn forduljak orvoshoz ? A seb egyébként " szép " nem piros nem levedzik / vérzik. Izgulok értre , köszönöm a válaszokat. A Korát sajnos nem tudom , de nem kis cica már.

2016. máj. 28. 15:22
 1/2 Lepitorus ***** válasza:
Szia! Ne félj, teljesen rendben van, a mi cicáink is elég bágyadtak voltak pár napig a műtét után.
2016. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gondolj bele hogy azért még milyen nagy fájdalma van!!! Lány cica, felvágták a hasát, ott a varrott rész. Fájdalom csillapítót nem kap, neki is ugyanúgy fáj mint egy embernek!

Azért kerül mindenkit( másik cicákat, Téged) mert fáj neki és nem akarja hogy esetleg megütődjön a seb, ha a Te hasad lenne felvágva Te sem engednél közel magadhoz!! Ne aggódj 2-3 hét és a régi lesz!!!

2016. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!