Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiúhoz fiú vagy lány cica a jobb?

Fiúhoz fiú vagy lány cica a jobb?

Figyelt kérdés

Na ez így elég hülyén hangzik...nem pároztatásra gondoltam :-P


Az a lényeg, hogy újabban keveset vagyunk itthon és észrevettük, hogy 7 hónapos kandúrcicánk sokat unatkozik. Van egy csomó játéka, de lehet, hogy jobban érezné magát, ha napközben is lenne itt vele valaki.

Szeretnénk mellé egy kiscicát, de vajon fiút vagy lányt hozzunk? Melyikkel jönne ki jobban?


2010. ápr. 11. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
szerintem egy lány cicával jobban el van ;) esetleg ivartalanítsátok ha már lehet (bocs azt nem tudom mikortól lehet)
2010. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lányt de akkor a fiút ki kell ivartalanítatni.
2010. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már ivartalanítva van a kandúrunk.

Tapasztalatból mondod?


2 illetve többcicások! Adjatok tanácsot!

2010. ápr. 11. 13:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lány cicával jobban ellennének. Nekem 3 van, egy kisfiú, és két lány, és a fiú tök jól el van a lányokkal (mindegyik ivartalanítva van).
2010. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én fiúcicám mindig is elég agresszív volt más állatokkal szemben. Ennek ellenére én is szerettem volna neki egy társat, mert napi 10-12 órát volt egyedül. én egy 6 hetes kislány cica mellett döntöttem, és jó döntésnek bizonyult. :) Az első pár nap nehéz volt (mert zsákmányállatnak nézte a kiscicát), de rövidesen jó barátok lettek. Ennek már lassan egy éve. Más állatokat azóta sem visel el, de a kis barátját nagyon szereti. :)
2010. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A macskák nem szeretik a társaságot. Elviselik, de valójában területsértés nekik és soha nem heverik ki.

Kandúr mellé maximum nőstényt, de nagyon gondoljátok meg mert ténleg nem fogja szeretni soha.

2010. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14:13-as vagyok.

Valóban territoriális állatok. Viszont a nagymacskám szemmel láthatóan boldogabb és kiegyensúlyozottabb, amióta nem tölt egyedül napi 12 órát...

2010. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha lány lesz,azt is ivartalaníttani kell,mert tüzeléskor elég nehéz elviselni a járulékos hangokat stb.,meg a ivartalanított kandúrodat is idegesíteni fogja.Ha fiú lesz azt meg azért,mert ha nem lesz első látásra "szerelem" akkor a te kasztrált kedvencedet jól eltángálhatja.Amúgy nekem van két kandúrom és bár testvérek én mégis ivartalanítattam őket,mert már 5 hónaposan kijött rajtuk a hím virtus,azóta nagyon jól megvannak,és jól eljátszanak egymással.Ha meg lakásban vannak ez a leghumánussabb módszer.Tehát a választás a fenti tényeket elfogadva,TELJESEN MININDEGY!Ugyanis a macskák nem emberek és csak a párzási időszakban foglakoznak vele,hogy ki fiú és ki lány(ha nincsenek kasztrálva)játék szempontjából nem fontos.Amúgy örülök,hogy vannak rajtam kívül is felelős állattartók,akik fontosnak tartják a macsek boldogságát.Gratulálok!
2010. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17:56-osnak!Ekkora baromságot hogyan lehet mondani!Egy lakásban tartott,ivartalanított cicának,akinek a gazdija sokat van távol,igenis kell a társaság!!!Nézz utána!!
2010. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, azt nem tudom, hogyan fér meg két kandúr, de információim szerint nem túl szerencsés párosítás. Amit tudok, az az, hogy a két cicám nagyon jól kijönnek egymással, az egyik fiú a másik lány. Lakásban tartott, ivartalanított cicákról van szó, sokat játszanak, kergetősznek a lakásban. Először csak egy kandúrkám volt, ám egész nap egyedül volt itthon, és kezdett befordulni, így kapott egy kis társat. Ha hazajövünk, egész este a közelünkben sürögnek-forognak, éjszaka velünk alszanak. Imádom őket!
2010. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!