Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támad a macskám, ha...

Miért támad a macskám, ha sokat vagyok távol tőle?

Figyelt kérdés

Általában először örül, jön, dörgölőzik, majd hirtelen belém harap.

Lehet, hogy más a szagom? Vagy csak haragszik?

Már többször eljátszotta ezt, és mindig akkor, ha több időt vagyok távol, most pl. egy hét után.

Esetleg még akkor szokott vadászni rám, ha unatkozik és azt akarja, hogy játszak vele, de ez más.

Annyira rosszul esik. :( Megharapott és utána követett minden hova és láttam rajta, hogy hamis és megharapna újból...


2016. jún. 1. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy fejezi ki a nem tetszeset. :D Az enyem is ilyen imadom, simogatom es belem harap , ha megun engem. Elkenyeztetted, azt hiszi mindent szabad neki.
2016. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tele van hormonokkal, ilyenkor békén kell hagyni. Gondolom nem ivartalanított kan.
2016. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SOHA nem csinálta ezt a kandúr cicám,pedig volt, hogy 3 hónapig nem láttam (kertes, családi ház, család).

Bár óriási nagy szerelem volt a miénk, de tényleg.

2016. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

IVARTALANÍTOTT nőstény macska.

Rendszeresen oltva és féregtelenítve.

3 éves.

2016. jún. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!