Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden álmom egy macska, de a...

Minden álmom egy macska, de a szüleim nem értik meg. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Hello! Az álmom egy cicus lenne, de a szüleim ezt nem fogták fel. Bármit megtennék érte... Most ballagok, és cicát kértem, de ők mintha nem is hallották volna a kérésemet.. Az az indokuk, hogy a németjuhászunk megeszi... Vizsgás kutya, szóval egy cicus nem akadály, mert megszokatnám vele. A cicus szobacica lenne... Nyáron meg aztán végképp lenne idejük megszokni egymást... Tényleg bármit de bármit megadnék egy kis cicáért.. Kiskoromba volt már egy csak ellopták... Kérlek segítsetek, és a sértéseket mellőzzétek. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 5. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a kutya miatt félnek, és nem ok nélkül, mert egy ilyen kutya ha játszik egy macskával már azzal is megölheti, elég játékból beleharapnia vagy ráugrania... sajnos két ilyen esetet is láttam, nekem az épp elég volt, hogy ne akarjak macskát és kutyát egyszerre többé. Szerintem is hülyeség ez. Kivéve persze ha egyik csak bent van, a másik csak kint. Akkor nincs gond, de ez nem tudom hogy lenne nálatok?
2016. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!