Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadnátok egy idős macskát?

Befogadnátok egy idős macskát?

Figyelt kérdés
Befogadnátok egy 13 éves macskát, ezzel talán megszépítve hátralévő napjait, vagy pedig túl nagy "gonddal" járna számotokra?

2016. jún. 6. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Befogadnám. :) ahogy sokszor meg is tettem. :) sok olyan cicát ismerek aki 18-20 èves koráig èlt ha jól volt tartva.
2016. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye gazdája van.
2016. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát persze! Amúgyis a rekorder macsekok több mint éltek.
2016. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*több mint 30 évig
2016. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer találtunk egy beteg cicát az út szélén, ő sem lehetett már fiatal, törött mancs, törött farok, sovány, beteg... de egy percig sem gondolkodtam azon, hogy "hú ez túl sok gond", hanem lehajoltam hozzá és magamhoz hívtam, jött és hazavittem a kezemben, mert járni alig tudodd szegény. Sajnos már nincs velünk, de utána még sokáig élt, hogy hazavittem.

Lehet, hogy vadmacska volt, mert hatalmas volt és olyan igazi erősen fekete csíkos. Ilyesmi:

[link]

2016. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szép kis állattartók... A gyerekszoba ajtaját belehet zárni, semmi kárt nem tenne abban a babában.


Jelenleg kizárt. Van egy macskánk, nem bír más állatokat. Ha a miénk nem lenne ilyen antiszoc és a másik is barátságos más macsekokkal, plusz megvan köztünk a kémia akkor befogadnám.

2016. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!