Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni egy egyke...

Mit lehet csinálni egy egyke kiscicával?

Figyelt kérdés
Tesói sajnos elpusztultak, de anyukája megvan és jól gondozza, de azért biztos rosszabb neki, mintha lennének társai, akikkel játszana stb. Pénteken volt 3 hetes. Eddig ugye többnyire aludt egész nap, de már kezd érdeklődni, szaglászgatni. Egy dobozban, egyedül nem sok inger éri. Az anyukájával már játszana, de ugye ő csak néha van vele, a nap többi részében csak nézeget ki a dobozból. Néha kiveszem, de mivel velem még nem játszik, csak leteszem, had szaglászgasson. Most kötöttem fel neki "zoknigombócot", de nem tudom mi mást tehetnék be neki, hogy ne unatkozzon. Lehet butaság, de valami kis plüss játékot is gondoltam, hogy teszek be neki. Szerintetek?
2016. jún. 13. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesó hiányában neked kell vele foglalkozni. Egy db plüss nem fogja érdekelni. Fogj valami labdát gombolyagot és gurítsd el had szaladgáljon vagy köss cérnára valamit és húzd esetleg fogj egy labdát és valamekkora madzaggal kösd fel valahova hogy kb 10-15 centire legyen a földtől. Sajnos az egyke cicákkal sokat kell foglalkozni mivel nincs tesó akivel játszani tudna.
2016. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok játék kell neki, pár papírt összegyűrni, azt eléggé szeretik kergetni. Nálunk is született egyke cica, habár már 8 éves, de kicsiként sokat játszott velem, én voltam a játszótársa, mivel más nem volt. Viszont talán épp azért mert egyke utálja a többi macskát. Totál vad lesz ha a közelében van egy.
2016. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!