Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb szagtalíntó...

Melyik a legjobb szagtalíntó hatású macskaalom? Esetleg spray-vel kombinálva még jobb?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le hol és kb. mennyiért veszitek.

Köszönöm!



2016. jún. 20. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ezt használjuk, ha a többi tigerino-t megnézed, van ott még egy tavaszi illatos a szilikátok között. A szagtalannal sincs semmi baj az égvilágon de a két illatos közül a levendulásat választottuk, a szagtalannál jobban szereti a macskám is.

Előnye: felszívja a pisit, nem áll az edény alján. Tényleg van némi illata, nincsen büdös a lakásban (mivel felszívja). Iszonyat jó, én nagyon szeretem, a cica imádja. Jól kezelhető alom.

Az árát illetően: én kísérleteztem más fajtákkal, összetételűekkel is, akármennyibe is kerülhettek, ki voltam borulva a végén. Vettem úgy szilikátost, hogy a pisi átfolyt rajta és megállt az alomtál alján. Még meg a fressnapfből.

Próbáltunk bentonitot, zeolitot (helyben vásárolható gyengébb minőségűeket), és szilikátból ezen kívül vagy kettőt. Ennél maradunk.

Ebből tudsz rendelni próbacsomagot is, a háromféléből van benne egy-egy, és akkor látod mindet.

2016. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!