Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon mi lehet a gond a...

Vajon mi lehet a gond a kismacskámmal?

Figyelt kérdés
4 napja került ide az új kiscica. A barátnőmtől lett hozva ahol benti volt. Itt kb. 4 napja van itt, de sajnos nem nagyon akar enni csak pár falatot leginkább iszik. Megy a hasa és az utóbbi napokban 1-2x hányt is. Mielőtt ide került semmi gondja nem volt makk egészséges volt, akkor kezdődött az egész amikor ide került. Itt is bennt van.Dorombol és tűri a simogatást is.Több macska társa is volt a barátnőmnél de most sajnos csak egyedül van.

2016. jún. 21. 22:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz!
2016. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet tápváltás miatt is, de legbiztosabbat állatorvos mondhat.
2016. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha hétfőre nem javul a helyzet az lesz. Bár én arra gondoltam, hogy a stressz a többiektől való elválasztás miatt vagy a buszon való dobozban utazás miatti stressz..
2016. jún. 21. 23:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz is az oka, de mit eszik? Ugyanazt mint a régi helyén vagy mást?
2016. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lett túl korán elválasztva? Egyébként nézze meg állatorvos mindenképp, féreghajtás is fog kelleni, meg ha rendbejön, akkor oltások.
2016. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Ott a gond, hogy elhoztad. Vidd vissza, szerencsetlen vagy a macska tartashoz.
2016. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit kap enni?

Mit iszik?

Féreghajtva mikor volt?

Mennyi idős?

2016. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha magunkhoz veszünk egy kiscicát, azzal egy legalább másfél lóévtizedes kapcsolat veszi kezdetét. Alapvető, hogy az első dolog elvinni állatorvoshoz, akkor is, ha egészségesnek tűnik. Féreghajtás kötelező, be is kellene oltatni, majd 1 éves kora körül ivartalavítani. Ha sajnálod a pénzt az oltásokra, hogy megelőzd a fertőző macskabetegségeket, illetve az ivartalanításra, akkor valóban nem vagy érett/alkalmas a macskatartásra.
2016. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Másfél évtizedest akartam írni. Az előző két betűt véletlenül nyomtam meg valahogy. Bocs a bénázásért.
2016. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt fereghajtva. Mar szerencsére rendbe jött es több mint 3 hónapos. Szerintem az élethez vagy szerencsétlen, egy kérdést tettem fel amire normális választ vártam.
2016. jún. 22. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!