Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetes cicám rekedtesen...

8 hetes cicám rekedtesen nyávog, ez normális?

Figyelt kérdés

Pár napja került hozzám, előtte tudom, hogy rendesen és jó nagyokat nyávogott, de amióta itt van, eléggé rekedtes. Amúgy nagyon jól el van, egész nap játszunk, ugrál, simizem rengeteget, együtt alszunk esténként és mindig jönne utánam, nem akar egyedül lenni. Szinte rögtön feloldódott, ahogy kiengedtem a szobámba. Nagyon nyitott es kedves kiscica, én azt hittem, hogy úgy-ahogy elfogadta az itt létet, mert nagyon boldognak tűnik (elégge el van kényeztetve). Valami baja lehet, vagy még az új hely, bizalmatlanság stb. okozza?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2016. jún. 27. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok mindent jelenthet. A mienk pl. különféle hangokon próbál nyávogni, hogy kaját kapjon, néha egész keservesen próbálkozik, mintha már utolsó erejéből nyávogna.:)

Főképp ha itthon vagyok, mert tudja hogy télem mindig kap valamit.

2016. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Valoszinüleg férges
2016. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen tavaly nyáron. Ne volt semmi baja csak hangja alig volt de aztán később betegebb lett és így sajnos gyógyszer kellett.
2016. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1 hete volt féregtelenítve. Néha úgy rendesen nyávog, nem tudom miért lehet. :( Nem tűnik egyáltalán betegnek. Utolsó válaszoló, komoly baja lett a cicádnak?
2016. jún. 28. 07:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel még kölyök a hangképzése nincs teljesen kialakítva, most próbálgatja, most váltja le a baba nyávogást igazi macskásra. Mert ügye több féle nyávogást tudnak...mintha mutálna :)
2016. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, reménykedtem, hogy van rá valami ilyesféle magyarázat! :)
2016. jún. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!