Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bűzmirigy probléma! Ha lemosom...

Bűzmirigy probléma! Ha lemosom, javul?

Figyelt kérdés

Macskámnak úgy tűnik, telítődött a bűzmirigye, eszméletlen büdös, nem győzöm elzavarni szegényt a közelemből.

Még ma elvisszük az állatorvoshoz, de én sajnos nem tudom elcipelni, a férjem pedig csak késő délután ér haza.

Addig ki kéne bírni valahogy.

Ha beerőszakolom a zuhany alá szerencsétlent, vajon javul a helyzet, vagy törődjek bele, hogy ma nem leszünk jóban? :(


2016. jún. 29. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igen segít. A bűzmirigyét ki kell nyomni a cicusnak, amit pedig csak hozzá értő személy tehet meg (állatorvos) bírd vhogy ki délutánig :)
2016. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát rendben, köszönöm a gyors választ :)

Én még kibírom, de ő már most a plafonon van. Itthon dolgozom, egész nap a gép előtt kell ülnöm, ő rendszerint végig az ölemben, most pedig el kell hajtanom, mert nem bírom szagolni.

Szegénykém elkullogott az ágyra a kis takarójára, aztán ott dorombolt magának, biztos nagyon szomorú :(

Igyekszem rengeteget simogatni, beszélgetek vele, de az ölembe nem jöhet, mert rám keni azt a szörnyűséget.

Remélem ettől nagyobb gondunk nem lesz :D

2016. jún. 29. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!