Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kitéptem a cicóm fejéről egy...

Kitéptem a cicóm fejéről egy kis szőrt, vissza fog nőni?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam miatta, azt hittem, hogy valami van a fején és kitéptem és közben csak összeragadt szőrcsomó volt... Most van a buksiján egy kis kopasz rész, még kölyök macska, mikor nő neki vissza?
2008. szept. 28. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vissza fog nőni 1 kis ídő mulva de ha nem vidd el állatorvoshoz, mert lehet h vmi baj van!!
2008. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
persze,vissza fog nőni,nyugi! Az én macskáim többször sebesültek már meg másik cica miatt ,sokszor volt hogy nagyobb darab szőr hiányzott az oldalukból vagy a nyakukból és mindig visszanőtt!
2008. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
41%
álljunk csak meg!!! mért tépted ki?
2008. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
ELottem valaszolo: irja: azert, mert azthitte van valami rajta. De csak a szor volt. :)
2008. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Biztosan vissza fog nőni, egy kis idő múlva. De ha máskor észre veszel valamit először jól nézd meg. Az én cicám szörébe például egy rágógumi ragadt, és én egy kis ollóval vágtam le ott a szőrét. Fel se tűnt neki és már nem is látszik. Szerintem ollóval azért hasznosabb próbálkozni.
2008. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!