Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám meggyőzni anyukám...

Mivel tudnám meggyőzni anyukámat, hogy legyen egy kis cicám?

Figyelt kérdés
A házunk nem kicsi és az udvarunk is nagy,van egy kutyánk de az nem lenne gond mert nagyon szereti a más állatokat(macskákat is)és hamar összeszoknának,csak az a baj,hogy anya inkább a kutyákat szereti és nem a macskákat. Szóval mivel tudnál meggyőzni?(a pénz se akadály)
2016. júl. 14. 14:06
 1/6 anonim válasza:
Esetleg kérd születésnapodra. Segíts sokat otthon, legyél mindig ott, hogyha bármit kell csinálni, tudj segíteni. Ajánld fel magadtól, hogy elmosogatsz stb. stb. Foglalkozz sokat a kutyával, hogy nehogy azt mondja, hogy még a kutyával sem foglalkozol eleget. Ha jön a suli, tanulj rendesen. Szerintem, ha látja rajtad az igyekezetet, biztos engedékenyebb lesz. :)
2016. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet megpróbálom!
2016. júl. 14. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 1. jó ötleteket adott..

Még annyival egészíteném ki, hogy beszélj mások cicáiról (enyhe célzás :-D )! Ha láttál aznap cicát, mondd el neki, milyen cuki, mit éreztél! Ha barátnőknél van cica addig is tudod enyhíteni a vágyat.. :) Én a koliba csempésztem fel cicát, mert otthon mindig aludt mellettem macskusz (folytontermő a cicamama :-D ), de neked nem ajánlom.. engem majdnem kicsaptak, mert ilyen abnormális Nébih rendelet vagy mi miatt nem vihettünk! Átérzem a helyzetet.. :( Én lehet, hogy hazavinnék egy utcai vegyes kiscicát valakitől, hogy innentől én nevelem, de nagy kiabálás tud lenni ilyenből! Próbaidős cica se jöhet? "Visszavisszük, ha nem jól gondoskodok róla!"

2016. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez abszurd, mert amúgy ha nem kap semmit, akkor ezeket nem is kell csinálnia? Ezért külön hatalmas dícséret jár meg macska, hogy segít a házimunkában meg mosogat...

Ha még az alap dolgokon felül oda megy és megkérdezi mit tehet, meg segít mindenben amiben csak tud azt mondom oké, de akkor se ezen múlik egy cica és amúgy a kutya miért nem elég?

2016. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kutya elég lenne csak ugye ő kinti kutya meg amúgy is anyukám a gazdija,meg én a házba szeretnék egy cicát már régóta(meg amúgy se volt még soha cicám)
2016. júl. 14. 14:57
 6/6 anonim válasza:
4-es a gyereknek kell motiváció, és erre egy háziállat, jelen esetben a cica, pont megfelelő. Kicsiként még nem tudjuk, hogy miért kell segíteni anyunak, apunak, de ha kapunk egy ilyen motivációt, hogy a kisállat miatt ezért még azért segíteni kell, megszokjuk, és természetessé válik számunkra, hogy segítünk. :) ~ első voltam
2016. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!