Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy állatorvos mennyiért...

Zsofiavok kérdése:

Egy állatorvos mennyiért nézné meg, hogy eltört-e a macskám lába?

Figyelt kérdés

#kölyök macska #Sántító
2016. júl. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvostól függ, van aki ingyen megnézi, van aki nem.
2016. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol laksz, és mennyi állatorvos van ott, de csak a dokik tudják megmondani az árat, hiszen mindegyiknél más.
2016. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

megnézni szerintem ingyen megnézi. de a kezelése, rögzítése, fájdalomcsillapitás stb az már pénzes.

amúgy nálunk maga a vizsgálat 4 ezer. és ezenfelül vannak a kezelések, általában pár száz forint.

mindenképpen vidd el a cicát. szerintem ránézésre vagy tapintásra megmondja,hogy eltört -e. nem hiszem,hogy röngenezni fog(az már drágább lenne).

esetleg telefonon is megkérdezheted a rendelőt,hogy kb mennyire számíts.

vidd el. ha nem tudod egyből kiperkálni, lehet részletre is sok helyen

2016. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen. Azért hogy ránéz nem kér pénzt.
2016. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4ezer általában az alapdíj.

Ezért nem csak ránéz, hanem megvizsgálja, diagnosztizálja, elmondja mik a lehetőségek, és ad rá megfelelő gyógyszert a kezembe, elmondja mit kell vele otthon csinálnom, mire kell figyelnem stb..

2016. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az orvos ingyen megnézte és szerencsére nem tört el neki!
2016. júl. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!