Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
A féléves macskám ma járás közben domborította a hátát majd egész nap csak feküdt. Nem kelt fel enni se inni. Az orra száraz. Pipettával adtam neki tejet és vizet, nagyon kicsi májkrémet is lenyalogatott az ujjamról és ha a hasa alsó felét simogatom akkor nyávog. Mi a baja, sürgősen állatorvoshoz kell vinni?

2016. júl. 14. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. De ha te is tudod hogy orvos kell akkor miért húzod az időt kérdezéssel?
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem semmi baja, általában így viselkednek a macskák
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nincs macskam, csak kutyam, viszont ha meg sose viselkedett igy inkabb vidd el orvoshoz, nehogy baja legyen.
2016. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztosra akartam menni. Különben sem kioktatást kértem,kösz -_-
2016. júl. 14. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm!
2016. júl. 14. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki oktatott ki? Az enyém egy teljesen normális válasz volt (1# voltam)
2016. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vmilyen hasi fájdalma van amit sok minden okozhat. Mielőbb látogasd meg a dokit. Nem tudom milyen tejet adtál neki, de tehéntejet nem ihat a macska, így azt mindenképpen mellőzd.
2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!