Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Szoptató cicám nem...

S. O. S Szoptató cicám nem akar enni. Miért? (1 éves az anya, ha ez számít)

Figyelt kérdés

Ment a hasa is.

Bármit próbálok adni nem kér belőle vagy ha igen akkor alig eszik. 3 hetesek a kiscicái(első ellése volt), félek elapad a teje, ha ilyen keveset eszik. (igen, tudom állatorvos) Nektek volt már ilyen? Mitől van? Eddig nem volt vele baj 1-2 napja csinálja ezt...


2016. júl. 19. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fogjuk tudni megmondani, bármi lehet, egyszerű gyomorrontástól a komoly bajokig.

Füvet tudna enni? Azt sem akar? Inni azért szokott?

2016. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen iszik. Eszik is csak nagyon keveset, pár falatot.
2016. júl. 19. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el, hasznos lehet. [link]
2016. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az oldal nagyon jó. Köszönöm!!!

Bepróbálkoztam egy kis szalámival, hátha azért nem eszik mert "unja" már a tápot meg a konzervet. A szalámi egyből elfogyott úgyhogy nagy baj nem lehet. Mostmár rendes ennivalót is adni fogok neki a macskakajákon kívűl..

2016. júl. 19. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a szalámi sem rendes kaja neki. Ha jót akarsz neki, akkor húst adj neki. Vadhúst és disznóhúst csak főzve, sütve lehet adni, más húsokat nyersen is, de biztos, ami biztos, azokat is megfőzheted, megsütheted, de fűszer nélkül. Vagy normálisabb, bagyobb hústartalmú szárazkaját, konzervet.


De persze lehet, hogy betegség van a háttérben.

2016. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tudod,hogy állatorvos kéne, mégis nem csinálsz semmi, amikor 1-2 napja nem eszik? ez különösen veszélyes, mert a 3 hetes cicái is rá vannak utalva. mindenképp vidd el orvoshoz. és ha úgy is ott vagy beszéljétek meg az ivartalanítás időpontját.

hogy miért nem eszik, azt így láthatatlanban nehéz megmondani.

2016. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.Igen tudom, hogy elkellene vinnem orvoshoz és el is szoktam vinni oltásokra stb..nem kell így kioktatni..Fordultam már ilyennel orvoshoz de annyi választ kaptam, hogy ha tovább nem eszik akkor vigyem be.

8-kor adtam neki vacsorát és lám megette az összeset amit odaadtam neki, nem tudom miért nem evett azt gondoltam baja lehet. Érdekelt volna, hogy más tapasztalt e már ilyet és ha igen akkor mi volt a baj..

Azt hogy odaírtam DIREKT, hogy "igen tudom állatorvos"

az nem egyenlő azzal hogy tudom baja van, de nem viszem el, hanem inkább annyit jelentett, hogy elviszem de NEM KELL leírni, hogy vigyem állatorvoshoz, mert magától érthetődő. Köszönöm a segítségnek szánt okoskodásod!!

Az előtted lévők között legalább valaki tudott segíteni.

2016. júl. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!