Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Gourmet gold milyen minőségű...

A Gourmet gold milyen minőségű macskaeledel?

Figyelt kérdés
A cicám száraztáp mellé (Josera, Optima Nova) reggel és este alutasakos Royal Canint kapott, viszont valószínűleg attól allergiás lett, így leállítottam róla. Azóta egy csomó alutasokos/konzerves kajával próbálkoztam nála és a Gourmet gold amit mindig jóízűen megeszik. Nekem azonban fontos lenne, hogy jó minőségű kaját adjak neki. Ugye nem olyan rossz kaja, mint a Whiskas, vagy a Frieskies?
2016. júl. 26. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta?? amugy jo igen
2016. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vicuska87 ***** válasza:

De ugyanolyan rossz kaja....:(

4-5% hús van benne...

2016. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És a Royal Canin melyik összetevőjére lett allergiás? Mert előhozhatja más fajta eledel is akkor. A fressnapfnak van saját márkás hyppoallergén konzerve az jó minőség is, és tuti nem lesz rá allergiás :)
2016. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval az úgy volt, hogy kisebesedett a füle és a szeme között a bőr, doki mondta, hogy allergia, próbáljunk mást adni neki. Azóta nem adom neki a Royalt, szépen meggyógyult, nem is sebesedik most már. Így nem biztos, de sanszos, hogy az okozta nála. Nagyon sok fajta konzervet megpróbáltam már a Fressnapf összes kínálatát végig kóstoltattam, a Select gold ment egy ideig, azóta az sem. A nyulas Gourmet most a mindene.
2016. júl. 26. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg esetleg a húsos etetést. Az én cicám is válogatós, valamiért csak a gagyi bolti márkák tetszettek neki, azóta csak főtthúst kap a táp mellé. Nem egy nagy kunszt, egyszerre megveszek neki kb egy havi adagot, megfőzöm, és pár napi porciós adagokban lefagyasztom a maradékot. Így mindig van itthon friss husi, és nem kell hetente bíbelődnöm vele. :)

Amúgy igen, a gourmet is a rossz minőségűek közé tartozik.

2016. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fressnapfban a gyógytápokat is próbáltátok? petbalance a márkanév.

Alleriánál meg érdemes egy kivizsgálást csináltatni, hogy mitől jött elő, az én cicám pl a csirkére volt allergiás.

2016. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor nem nagyon adom neki a gourmet-et, csak olyan kis válogatós, meg nem nagy étkű, örülök ha valamit éppen eszik. Kipróbálom még a fressnapf-os hipoallergén kaját is, hátha. A doki nem mondott kivizsgálást, azt mondta, hogy kísérletezzünk a kajával, aztán ha nm jön be akkor lehet pollen, por, azt meg nem tudjuk kivédeni. Vérvizsgálattal ki lehet mutatni? Milyen húst adtok neki? Én csirkét szoktam, amikor mi is azt eszünk, akkor ő is kap. Marhát nem eszi, sertést meg nem adok neki.
2016. júl. 26. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenfajta baromfit(csirke, pulyka, kacsa) nyúl, hal, és ezek belsőségei. Disznót is ehet, de csak főve, neha kap nekem azt is, ha mi is azt eszünk, ami elég ritka. A többit eheti nyersen is, én a halon kívül mindent megfőzök, az a biztos :)
2016. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kísérletezést ajánlotta az orvos, akkor egyszerre, csak egyféle fehérje forrást kapjon a cica, 1-2 hétig ugyanazt, utána kiderül, hogy mi okozza. A leggyakoribb allergének: csirke, szója, gabona, hal, ha ezek közül egyik se, akkor más lesz a gond (pl. por, pollen, bolha), de egyébként vérvizsgálatból megállapítható.
2016. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb de az én macskám szereti ,és néha veszek neki.A friskies és a whiskasnál jobb.
2017. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!