Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet puffadt a hasa?

Mitől lehet puffadt a hasa?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kiscicánk és olyan puffadt a hasa és nem tudom mitől. Adtam neki féreghajtót a második adagtól látható volt a székletében apró peték és féreg is 3 napra rá adtam neki 3. adagot és 2 napra rá már a székletében nem volt féreg se pete egyáltalán de a hasa még mindig ugyan olyan puffadt. Nem tudom mit csináljak vele és sajnos a másfél éves kislányom hisztizik érte mert nem hagyom neki hogy megfogja. A doki ránézésre mit tud mondani? Még mindig férges lenne?

2016. júl. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos nem csak ránézni fog, hanem remélhetőleg meg is vizsgálja. Kisgyerek mellett egy cicának teljesen egészségesnek kellene lennie. Ne sajnáld az időt, pénzt orvosra.
2016. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az időt meg a pénzt sajnálom csak nem értem hogy mégis hogy lehetne még mindig férges 3 adag férghajtótól amikor elvileg egy adag kihajtja és ráadásul még több is volt egy adag mint aminek kellett volna lennie. Őszintén kicsit félek hogy komolyabb a baj mert a kislányom nagyon ragoszkodik hozzá. Még ma felhívom a dokit.
2016. júl. 26. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól teszed, ha hívod az orvost. Remélhetőleg nem lesz más oka a nagy pocinak a férgen kívül.

Ugye, írsz majd, mi a helyzet?

2016. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rég volt de megìrom h csak a fèreg volt a baja màsnapra szèpen le ment a hasa. Felhivtam a dokit ès azt mondta vàrjak meg egy napot ha nem javul vigyem be. Szerencsère megoldòdott a dolog. :)
2017. jan. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!