Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a cicámat?

Hogyan vegyem rá a cicámat?

Figyelt kérdés
A cicámnak vettünk 15000 forintért fekhelyet de nem használja hanem inkább az ágy alatt alszik vagy a fotelban.A helye olyan hogy van rajta egy kaparófa és azon még egy fekvőhely.Hogyan tudnám rávenni hogy a helyén aludjon?

2016. júl. 31. 22:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Próbáld meg mindig bele tenni szoktasd oda próbálj meg oda tenni valamit az ágyad alá hogy ne tudjon oda be menni és ne várd el hogy egyik napról a másikra menjen
2016. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg valami nasit tegyél oda neki, vagy a játékait.
2016. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam már berakni sokat de fél perc és kijön.Van egy plüss amit imád és szinte egész nap azzal játszik próbáltam hogy azt ia beraktam (nem 1-szer) de kijött.Az ágyhoz sajnos nem tudok mit rakni.De nem szeretném hogy kárba menjem ennyi pénz mert a zsebpénzemből vettem ezt neki és gondoltam tetszni fog neki.

Meg lenne még egy kérdésem hogy a macska alom szagát hogyan tudnám megszüntetni?Vegyek fedett macskawc-t?Vagy mitcsináljak? Ő az első szobacicám ezért nem tudok ennyi mindent

2016. júl. 31. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fújd be macskamentás sprével.

Amúgy, az enyém időszakosan használja a dolgokat, egy ideig mindig x helyen tölti a napjait, aztán 2 hónapig más a fontos nekik, aztán megint más.

Úgyhogy majd felfedezi.

2016. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat.De az alommal mit csináljak? Az előző válaszomban leírtam részletesebben
2016. júl. 31. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, a macskák már csak ilyenek. Ha ő az ágy alatt akar aludni, akkor ott fog, ha fejreállsz, akkor is. Nekem kettő cicám van, próbálkoztam én is cicaággyal (magam készítettem, így olcsó volt), pár napig használták, utána vissza tértek pl. a szekrény tetejére, a radiátorra, az ülőgarnitúra háttámlájára stb. Az alomra vonatkozóan azt tudom tanácsolni, ha van a közeletekben Fressnapf, ott lehet kapni illatosított almot, nekünk nagyon bevált.
2016. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen ilyen bolt a közelben.
2016. aug. 1. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam lehet szagtalanító spray-t kapni. Nézd meg valamelyik webshopban
2016. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen almot használsz?
2016. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy macskának felesleges drága fekhelyeket venni.Elalszik az bárhol.De ha nagyon kényelmessé akarod tenni a helyét akk. fogj egy banános doboz felét, abba pedig rakj egy törölközőt vagy egy párnát.És már kész is.Az én macskámnak is ilyen a fekhelye, de csak néha használja(a cicákat nem lehet tanítani meg nevelni).És amúgy játszani is tud a dobozzal mivel lyukak vannak rajta amiken kibe nyúlkálhat.A miénk is ezzel szokott játszani.
2016. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!