Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy egy kinti cica...

Létezik, hogy egy kinti cica sosem lesz szobatiszta?

Figyelt kérdés
Kertből hoznám be lakásba a cicát, egyelőre nem használja az almot csak alkalomszerűen.
2016. aug. 2. 13:12
 1/5 Zorka555 válasza:
Szerintem rá fog szokni a benti alomra. Fontos, hogy használat után legyen kicserélve.
2016. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészséges, ivartalanított cica megszokja idővel.
2016. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénk tanyáról lett behozva de közben kinti macska is maradt. Ha bent van mindig kikéretőzik az almot csak télen használja amikor nem engedjük ki a hideg miatt. Úgy h sztem be fog majd szokni főleg ha ivartalanítod.
2016. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kiscicám ahonnan hozva lett ott kint volt de nálunk bent van és egyszer nem kakilt utánna meg magától elment az alomra ez szerintem ösztönös hogy ha bent van akkor oda megy ahol olyan van amit kaparni tud (tudom hogy a szônyeget is tudja de a földhöz hasonló anyag...) legalábbis szerintem!
2016. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ivartalanitottuk pár napja, de most olyan helyen van épp, ahol nagyon nem rendszeretők a lakók, és mindent szanaszét hagynak a földön. Így szatyrokra, meg szétdobált ruhákra végzi a dolgát. Hamarosan onnan hozom el. Szerintem nálam, ahol rend lesz, megtanulja az almot. Csak ugye tartok kicsit a dologtól, mert most azzal jönnek, hogy a cica nem szobatiszta. Felnőtt már amúgy és nem kölyök. Remélem, hogy valóban csak a rendetlenség miatt csinál ilyeneket.
2016. aug. 3. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!