Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes cica, aki 5 hete...

10 hetes cica, aki 5 hete szobatiszta hirtelen a szoba közepére kakil?

Figyelt kérdés
Egy kicsit kevesebb almot kapott most, de egyszer már belekakált. Láttam, hogy helyezkedik a macskaalomba és beállt a kakilópózba. Pár perc múlva visszanézek és ott éktelenkedik a kaki a szobám közepén. Már addigra a kakis fenekét végighuzta az ágyamon, paplanomon. Most bújik hozzám, pitizik, hiába mostam ki a fenekét, még mindig kakiszagú. Szerintetek az alommennyiség miatt tette? Nem fog szokásává válni? Miért szagos még?
2014. máj. 27. 20:18
 1/4 Kincshő14 válasza:
Hali állatboltba lehet kapni olyan sprayt amit ha a szőnyegedre fújsz olyan szagot bocsát ki a macskád számára. ami azt az érzetet fogja neki jelezni, hogy oda nem szabad kakilni, pisilni. Egyébként ha az az alommennyiség volt neki megszokva ami az elejétől kezdve volt akkor ne változtasd! A macskák büdöset kakilnak ezért lehet még mindig szaga neki de majd letisztítja magáról a nyelvecskéjével
2014. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rajottem, azert volt szagos mert a szore is kakis volt. Megfurdettem az alfelet. Nagyon nyavogott es szanaszet karmolt, es most bujkal elolem, szerintem megutalt
2014. máj. 27. 20:34
 3/4 Kincshő14 válasza:
Dehogy utált meg!! ejnye no! nekem is volt már olyan hogy a kutyámat azzal a fésűvel fésültem amit utál de másnapra elfelejtette.:)
2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvi ***** válasza:
Valószínűleg szorulása van, és nem sikerült az alomban kinyomnia, ezért ment át a szőnyegre. A fenekét azért törölte az ágyba, mert egy darab kaki ráragadt, és azt gondolta, hogy jó ötlet lesz így levenni. Ő nem tudja, hogy ez neked mennyire kellemetlen. Ha majd szépen egyben ki tudja nyomni a kakiját, akkor nem lesz ilyen gond. Kiscicáknál néha előfordul az ilyesmi.
2014. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!