Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kistestű kutyáknak való...

A kistestű kutyáknak való flexi pórázok macskáknak is jók? Mindegy melyik?

Figyelt kérdés
Egy webshopban nézegettem és némelyikhez az van írva, hogy kistestű kutyáknak, másikhoz meg az, hogy kistestű kutyáknak és macskáknak meg egyéb állatnak. Egyébként tök ugyanaz, csak amihez több van írva, az mintás és többe is kerül. Van különbség? Vagy minden kiskutyának szóló jó a macskának is?
2010. ápr. 18. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

persze hogy van

ki az az elvetemült, aki egy macskát pórázra tesz

szánalom

2010. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a szánalom, hogy írsz egy teljesen haszontalan választ, hogy hangsúlyozni próbáld a saját nem létező nagyszerűségedet és eszedet, te szerencsétlen.
2010. ápr. 18. 10:31
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

én csak megsajnáltam szegény macskát

te ágról szakadt

2010. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Éppenséggel nem vagyok ágról szakadt de mindegy. Igazad van. Kiteszem a kertbe csak úgy minden nélkül, hátha átmegy a szomszédhoz és bezárják a sufniba/pincébe éhenhalni, vagy bezabálja a patkánymérget, elkapja egy kutya/cigánygyerek, esetleg elcsapja egy autó az úton, vagy csak simán elkóborol. Sokkal jobb lesz neki.
2010. ápr. 18. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

ebben nem lennék biztos

megkötni egy macskát, van fogalmad róla, hogy ő hogy érezheti utánna magát?

megy egy ember az utcába és nini de kicsi kutya pórázon

jah nem az egy macska

2010. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas a válaszoló...Igen, teljesen mindegy, nekem is kutyáknak való póráz van egy cicahámmal. Ugyanúgy lehet sétáltatni, mint egy kutyust, semmi baja sincsen, maximum az elején amíg meg nem szokja a hámot. Nálunk közös kert van és a szomszéd megpróbálta kinyírni, tehát még mielőtt ítélkeznél, gondolkodj egy kicsit. Az én cicám felhőtlenül boldog, amikor kint lehet, gondolom a kérdező is ugyanezt szeretné.
2010. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is kistestű kutyának való 5 méteres automata pórázt vettem a cicámnak, még a nyakörv is kutyanyakörv-jó puha bőrből, méretre vágva. Forgalmas helyen lakunk, a szomszédoktól is féltem, úgyhogy így járunk ki a kertbe naponta többször. Remélem, ha nagyobb lesz, megszokja, hogy ne menjen el az udvarból. Azt gondolom, kell a cicának a levegő, a sok kinti izgalmas dolog. De ha veszélyben van kint, akármi miatt is, inkább legyen pórázon, mint mondjuk agyon csapják, elüsse egy autó stb.
2010. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Voltunk már kint a kertben, de hagyományos hámmal és pórázzal azt is nagyon élvezte. Hámnak én is valami puha bőrt szeretnék, és jó hosszú pórázt. Azok a fajták, amikre rá van írva, hogy macskának is, csak három méteresek és én minimum ötöset szeretnék neki, de az sem baj, ha nyolcas.

A szomszédunk úgy parkol, mint egy őrült, a másik póráz nélkül sétáltatja végig a kutyáját az utcán, a harmadik csak simán félhülye biztos nem fogom magában kiengedni ilyenek közé. Egyelőre a nevére sem nagyon hallgat, így a legjobb mindenkinek, napozik, szaglászik, kapirgál, jól érzi magát. Különben meg szobamacskának fogadtam be, ami azt jelenti, hogy vagy biztosítom, hogy nem jut ki a kertből sehogy száz százalékra, vagy nem viszem ki egyáltalán.

2010. ápr. 18. 21:15
 9/15 anonim válasza:
45%

Hát ha a macskára azt rá tudod rakni akkor sok sikert!

Biztos hagyni is fogja azt neked !

Hát nem...

2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha nem akarod hogy át menjen a szomszédba akkor minek tartasz macskát?

A macska már csak ilyen .. át is fog menni. és csatlakozom az előttem szólóhoz! teljesen igaza van .

2010. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!