Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kistestű kutyáknak való...

A kistestű kutyáknak való flexi pórázok macskáknak is jók? Mindegy melyik?

Figyelt kérdés
Egy webshopban nézegettem és némelyikhez az van írva, hogy kistestű kutyáknak, másikhoz meg az, hogy kistestű kutyáknak és macskáknak meg egyéb állatnak. Egyébként tök ugyanaz, csak amihez több van írva, az mintás és többe is kerül. Van különbség? Vagy minden kiskutyának szóló jó a macskának is?
2010. ápr. 18. 10:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha annyira kutyát akarsz, akkor minek neked macska?

vegyél inkább kutyát, és akkor senki sem fog csodálkozni, hogy pórázt válogatsz neki

2010. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Gratulálhattok, mert rá tudom adni, nagyon is, és élvezi. Persze, ha tudnátok szöveget értelmezni erre már rájöhettetek volna.

Nem akarok kutyát, mert konkrétan nem szeretem a kutyákat, egyáltalán nem. A macskának pedig bónusz, hogy szaglászhat és napozhat a kertben, mert azt is csinálhatnám, hogy ki sem megy a házból. Amivel szintén semmi baja sem volt, nagyon jól érezte magát bent, de hadd levegőzzön ő is.

Hadd döntsem már el én, hogy mi a jó a macskámnak, nem gond? Azért mert ti leszarjátok, hogy mi lesz velük, meg fogyóeszköz, ha lesz vele kint valami majd lesz egy másik, hadd ne kelljen már mindenkinek így állni hozzá.

2010. ápr. 19. 20:36
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy felesleges erőlködni, mert ez egy technikai kérdés, és nem vagyo kíváncsi a véleményedre egyébként arról, hogy ez így jó-e meg szép dolog-e.
2010. ápr. 19. 20:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen krva okos megmondó emberek mint itt az a válaszoló az elsők, akik habzó szájjal acsarkodnak, ha egy macska a kertjükön keresztül megy.
2010. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Maine Coon cicám van. Én is a kertben sétáltatom 4 hónapos kora óta, most 1 éves. Cicahám és egy 5 méteres automata póráz elég neki. Még akkor is elég az 5 méter, ha esetleg meglát egy repülő bogarat és hirtelen keresztül szalad a kerten.
2010. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!