Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Macskának Purina one alutasakos beszerzése?

Sziasztok! Tudtok olyan helyet, vagy webshopot a zoopluson kívül ahol beszerezhető a purina one alutasakos eledel? A Müllerben találtam még, de onnan elég macerás a beszerzése. Köszönöm a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, Purina One, alutasakos, macskaeledel, nedvestáp

2016. aug. 4. 10:33  Privát üzenet  

A válaszok
Tesco, Spar/Interspar stb helyeken nézted?

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. aug. 10. 13:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen nèztem, de csak száraz tápot láttam mindenhol,alutasakosat sehol. Te esetleg láttál valamelyikben?

# 2/4Időpont 2016. aug. 10. 18:14 Privát üzenet
Én is csak a Müllerben és a zoopluson láttam, szerintem Magyarországon nem forgalmazzák, csak a németeknél.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/4Időpont 2017. ápr. 28. 11:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi,már megkaptam a nestletől a vàlaszt,itthon nem forgalmazzák csak a goutmet perle-t.

# 4/4Időpont 2017. ápr. 28. 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik alutasakos macskaeledel a legjobb?
Mit gondoltok ezekről az alutasakos tápokról?
Macskás gazdik válaszolnátok pár kérdésre a cica etetésével kapcsolatban? Szakdolgozathoz kellene a segítség.
Hol lehet a legolcsóbban alutasakos macskakaját kapni?
Melyik a jó? Cat Chow, Multifit, Fit fun, Purina One, Whiskas, Kitekat. Melyik éri meg a legjobban?
Purina One macskaeledel hol a legolcsóbb?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!