Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csámcsogja a plüsskutyám...

Miért csámcsogja a plüsskutyámat a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy plüss, amit a macskám csámcsogva rág, "szopogat", és engem ezzel felidegesít. Éjszaka úgy felidegesít, hogy a paplan alá teszem a plüsst, hogyne csámcsogjon. Az előző kérdésemben (miért rágja meg a plüssállatomat a macskám) azt írtátok, hogy vegyem el tőle, elveszem, és akkor a "plüss kutya párnámat" csámcsogja. Majd valami erős pacsulis parfümöt fújok rá, hogy hagyja békén a plüssömet. A macsek 3 hónapos kor körül van, ha ez számít.

2016. aug. 5. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyem meg, valszeg ösztönbő, cicit keres. Akkor is láttam a kérdésed, de nem értem, legalább egy hónapra amíg nagyobb nem lesz, miért nem tudod összeszedni a plüss dolgokat, és betenni a szekrénybe, vagy valahova. Akkora áldozat lenne a cicáért? Amúgy macskariasztó spray, citruslé nem vállt be? Vagy meg sem próbáltad?
2016. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivel 3 hónapos, így még a kölyök-időszakát éli. Nem kell aggódnod :)

Egyszerűen aludj vele más szobában. A természetben eltérő, hogy mennyi ideig szopnak a kölykök, de ne aggódj, nem fog sokáig tartani. Ne vedd el tőle a plüsst, mert akkor akár értékesebb dolgot is ,,benyálazhat", illetve ne fújj és ne kenj rá semmit, mert a cica életébe is kerülhet.

Sok sikert, és kitartást! :D

2016. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2.-nak: Éjjel csak azt hallom, hogy csámcsog, idegesítő, ezért spray-zném be.

1.-nek: Citrusos testpermet jó?

2016. aug. 5. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én négy éves felnőtt macskám is csinálja ezt plüssel. Dagasztja, nyalogatja, cicit keres, pedig nemhogy korán, hanem fél évesen lett elhozva a mamacica mellől. Ő ilyen. Láttam már 9 éves macskánál is ezt, csak akkor én és a pulcsim volt az "áldozat". Ők ilyen kedves, szeretetéhes jószágok, nem ártanak ezzel senkinek.
2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1.-nek, a másik szobába lehet, hogy átviszem a kisebb kutyát, e a nagy párnát befújom. A plüssel alszok.
2016. aug. 5. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem...én a citruslé alatt gyümölcslét értettem. Citrom, vagy grapefruit.
2016. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem pusztul el a macska tőle? A plüsspárnámat is rágja.
2016. aug. 5. 14:28
 8/13 A kérdező kommentje:
A citromlé bevált, már nem rágja.
2016. aug. 8. 09:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem.
2016. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szegénynek ennyi öröme sem lehetett.
2017. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!