Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvihetem vagy ne vigyem inkább?

Elvihetem vagy ne vigyem inkább?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van egy fél éves kinti cicám, és most két hétig nem igazán tudnám etetni, és foglalkozni vele. Nagynéném azt mondja vigyem el addig hozzájuk (egy másik városban élnek) de én azt hallottam, hogy a cica majd minden áron haza akarna jutni, és elszökne, vagy megbolondulna. Ez igaz? Mert megkértem a szomszédokat hogy etessék, de félő, hogy esetleg más cicák majd megeszik előle, ha nem figyelnek, vagy valami. Szóval az lenne tényleg a legkézenfekvőbb. Válaszotokat előre is köszönöm!

2016. aug. 7. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted a menhelyi cicák megbolondulnak? Nem. nem lesz semmi baja vidd nyugodtan csak tartsák bezárva nehogy meglógjon. Jobb mintha ne adj isten éhezne :/
2016. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. aug. 7. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha házban lenne semmi gond. Az udvarra ne rakják ki, mert akkor tényleg elmegy.
2016. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a legtöbb cica számára hatalmas stressz, ha új helyre kerül. Igen, megpróbálhat ellógni, de ha vigyáznak rá és csukva tartanak minden ajtót, ablakot, akkor azért meglesz a nagynénédnél.

Az elvitelnél mindig jobb megoldás, ha valaki odahaza gondozza, eteti. Persze, ha nem bízol a szomszédban, az más kérdés... Azért a cicák feltalálják magukat, éhen sosem halnak, legfeljebb fognak madarat, egeret.

Mindkét döntésnek megvannak a maga pozitívumai és negatívumai, neked kell mérlegelned.

2016. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!