Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Laminált padló tönkremegy, ha...

Laminált padló tönkremegy, ha véletlenül rápisil a macska?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdés nem magáról az állatról szól, de elsősorban macskatulajdonosok tudják a választ, azért kérdezem itt. Laminált padlót készülök letenni, írják, hogy végképp nem bírja a vizet, mosni is csak nagyon kicsavart ronggyal szabad. 4 macska mellett viszont előfordulhat bármikor baleset. Van köztetek olyan, akinek laminált padlót jelölt már meg macska, esetleg pisilt rá? Rögtön beszívja a nedvességet, vagy letörölhető?

2016. aug. 13. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elszíneződik, ha sokáig áll rajta, és így van, a felmosással is óvatosan kell bánni.
2016. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Radiátor leszerelésénél kb. 2 l víz ömlött a laminált padlóra, a fal mellett egyértelműen alá is.

Ez egy most 9 éves padló, a baleset 2 éve történt.

Semmi nem látszik a padlón, pedig ugye csak a tetejét tudtuk letörölni, alatta nem.

A l.padló nem szivacs, nem rántja be a vizet, hanem szépen elterül rajta, akárcsak a kövön, majd igencsak lassan kezd beszivárogni, úgyhogy tedd le nyugodtan.

Csak az elszíneződés miatt félj! :)

2016. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha normális minőségű laminált padlót veszel, (nem barkács áruházban...) az nem fog elszíneződni. Én például a Swiss Krono padlói közül a Liberty termékcsaládból választottam, pont a háziállatok miatt. Ez a padló ráadásul vízálló is. Semmi probléma nincs vele. AC5 ös legmagasabb kopásállóság és 35 év gari. Azt simán merem ajánlani, mert a minőségéhez képest az ára is nagyon baráti.
2016. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

"Ha normális minőségű laminált padlót veszel, (nem barkács áruházban...)"

OBI-s laminált padlónk van, nem vízálló, mégsem lett baja. És azóta már sokkal modernebbek vannak. :)

2016. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem akartam konkrét üzlet nevet írni, mert nem akarom senki hitelét rontani, de ha már így megnevezted akkor én konkrétan Obis padlót cseréltem le. Kiborult az itató víz, nem vettem észre, úgyhogy egy éjszakán át rajta állt és annyi is lett neki. Szépen elkezdett felcsattanni azon a részen. A mostani padlónál ez nem fordulhat elő. Az meg tény, hogy a minőséget nem barkács áruházban kell keresni.
2016. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!