Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom a macskám vadásza...

Sagan Xavel kérdése:

Hogyan tudom a macskám vadászatra ösztönözni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Játssz vele sokat! Húzogass zsinórokat, dobj neki labdát. Nem tudom hogyan érted hogy ösztönözd. Volt már több macskám is valamelyik minden 2. nap hozott egeret, madarat de volt olyan is aki egész nap lustálkodott.
2016. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindig lustikhoz volt szerencsém, de falun lakunk, a kukorica nő, arra jönnek az egerek, és hát elkélne a "szakszerű" segítség, amit egy cica tudna nyújtani. Mérget nem teszek ki, annak nem vagyok a híve... De megpróbálok vele többet játszani, hátha attól megjön a kedve.:)
2016. aug. 14. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk gyerekkoromban több macskánk volt, de mindig csak a nőstények hoztak egeret, cickányt, a hím soha. Nem tudom, hogy ez általános-e :).


Esetleg adhatnál nekik néha egy kis nyers húst, hátha rákapnak az ízére? És nem tudom, ti hogyan etetitek a macskát, de ne hagyj neki kint ennivalót. Ha bármikor ehet, akkor sosem éhes annyira, hogy vadásszon (ha esetleg túlsúlyos, akkor pedig csökkenteni is lehetne az adagját).

2016. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!