Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhásak a 2 hetes kiscicáim....

Bolhásak a 2 hetes kiscicáim. Hogy tudom kiirtani a bolhakat anelkul hogy valami bajuk legyen?

Figyelt kérdés
Az anyacicának van bolhanyakorve de semmit nem ér.
2016. aug. 16. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Frontline spray, az anyára is.
2016. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es nem árt nekik ha meg nagyon kicsik?
2016. aug. 16. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Effipro-t hatasosabbnak mondják, a Frontline kezd elavulni.

Es fontos, hogy a környezetében is kell bolhatlanitani. Erre insecticid 2000 nevű vegyszert tudsz alkalmazni, kizárólag a környezetre, ezt az állatra fújni tilos!

2016. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyat kell venni, amit lehet újszülött kortól használni, az nem árt nekik. A Frontline spray ilyen, a másikat, amit ajánlottak, nem ismerem, de nyilván rá van írva, illetve kérdezd meg a dokitól. Féreghajtó pasztát is kell venned nekik állatorvosnál, a bolhásság és férgesség együtt jár. Az anyjuknak meg tablettát.
2016. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy nem lehet bolhát kiírtani, hogy bajuk ne legyen. Szerintem óvatosan ujjal fogdosd össze egyenként, és tedd bele pl egy befőttes üvegbe, akkor nem lesz bajuk. Csak ne zárd le hermetikusan.
2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az előttem szóló komolyan írta-e amit írt, de hatalmasat nevettem :DDD
2016. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!