Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hetes kiscicáim bolhásak...

Dzseni100 kérdése:

3 hetes kiscicáim bolhásak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vannak 3 hetes kiscicáink és van bennük bolha. Nem tudtok erre valami házi praktikát bolhák ellen?
2011. júl. 27. 23:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
bolhanyakörv.. kész..
2011. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bolhairtó por
2011. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de kiscicákna bolhanyakőrv tilos mert a papiron is irja és nem szabad ráadni.Az anyjukon van bolhanyarőrv.ja és bolhaport is probáltuk de nem használt
2011. júl. 27. 23:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Konzultáljatok állatorvossal! Ő biztos tud megoldást a problémára, speciális bolhairtó szert kismacskák részére. Nyilván ha van kismacskáknak való féreghajtő, akkor bolhairtó is kell, hogy legyen. Egyébként a két probléma kézenfogva jár egymással, tehát ha bolhásak, akkor férgesek is, amit viszont ti is elkaphattok.
2011. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A házi praktikák elég ártalmasak egy 3 hetes kismacskának (de még egy felnőttnek is), ezért inkább meg sem említem őket. Hívd fel az állatorvost, és kérdezd meg, mit javasol.
2011. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
14%
megfogod őket egyesével,és kiporszívózod,énis ezt csináltam a pasim farkával
2011. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mennyire válik be de én olyan házi praktikát ismerek, hogy diófa levelet kell alájuk rakni. Esetleg ha van rá lehetőséged próbáld ki, szerezz vkitől pár marék levelet, attól bajuk nem lesz, aztán ha nagyobbak lesznek beszórod őket valami porral.

Vagy valóban, keresd fel az állatorvost.

2011. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben örülnék. Egy háziállat áráért kaptál vagy 100-at...
2011. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Lehet állatorvosnál kapni ilyen fürdetőt,spray-t, nagyon jó mi macskánkra is bevált :)
2011. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zorana válasza:

Az én is 2 cicám csak 2 hetes volt mikor ezzel a problémával küzdöttünk. Nyakörv semmikép! Elméletileg van ilyen sampon...de olyan kicsit nem lehet fürdetni - legalábbis nekem ezt mondták de akkor már 3 fürdésen voltunk túl és semmi bajuk nem lett. De nem hatott. Az állatorvos bolha fésüt fog javasolni. Fölösleges. Uh fogod magad bemész egy freshnapf-ba és találsz egy olyat, hogy csótány,bolha stb. írtó. igy néz ki: [link]

a 250 milis elég bőven! Elolvasod az utasítás és nagyon óvatosan a cicára juttatod. A fekhelyüket is fújd be! én utána ücsöröghettem velük a széken mert csak úgy menekültek a dögök ... én meg írtottam őket nehogy átmásszanak a többi jószágba. Jah teszem hozzá erre is mindenki azt fogja mondani h nem szabad... ne lepődj meg. Nekem bevált :) A cicák meg 2 évesek és egészségesek! :)

2011. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!